Gå til hovedindhold

Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Off-white/Pale grey

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206099845
Pris fra 377 krtil 723 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 346 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Off-white/Pale grey og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 377 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Off-white/Pale grey
377 kr
Til butik
Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Off-white/Pale grey billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 2
Artikel nr.: 910-006475
EAN: 5099206099845
Varenr.: 8090169
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse Optisk Trådløs Hvid
382 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Lift Right Vertical - Rose - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Rød
399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ergonomisk mus Logitech Lift Vertical - trådløs, off?white
-2%459 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - Lift Vertical Ergonomic Mouse Mus - GEEKD.dk
470 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ergonomisk mus Logitech Lift Vertical - trådløs, off?white
-2%479 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse Optisk Trådløs Hvid
489 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - Lift Vertical Ergonomisk Trådløs Mus - Optisk - Hvid - 4000 Dpi
639,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Lift Right Vertical Ergonomic Mouse, Off-white/Pale
723 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Off-white/Pale grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Off-white/Pale grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK377 kr416 krKøb
2CompuMail DK382 kr382 krKøb
3Proshop DK399 kr438 krKøb
4Boligcenter DK459 kr459 krKøb
5Geekd470 kr470 krKøb
6Vivas DK479 kr548 krKøb
7Ultrashop489 kr489 krKøb
8Gucca.dk639,95 kr639,95 krKøb
9Teknikproffset DK723 kr772 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Off-white/Pale grey

PriceData har fulgt prisen på Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Off-white/Pale grey i 185 dage. Laveste pris i perioden er 332 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 373 kr.

Den nuværende pris på 377 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Off-white/Pale grey. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Off-white/Pale grey de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026377 kr4 kr (1%)
28. maj 2026373 kr4 kr (1%)
27. maj 2026377 kr4 kr (1%)
26. maj 2026373 kr4 kr (1%)
25. maj 2026377 kr1 kr (0%)
23. maj 2026378 kr4 kr (1%)
22. maj 2026382 kr3 kr (1%)
21. maj 2026379 kr3 kr (1%)
20. maj 2026382 kr9 kr (2%)
19. maj 2026391 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret