Gå til hovedindhold

Logitech Lift for Business - Right Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206099838
Pris fra 324 krtil 461 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 318 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Logitech Lift for Business - Right Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 324 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Lift for Business - Right Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort
324 kr
Til butik
Logitech Lift for Business - Right Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort billede

Produktinformation

Lodret mus, ergonomisk - håndtryksposition (57 grader), 6 knapper, trådløs, Bluetooth & 2.4 GHz Logitech Logi Bolt USB modtager, op til 24 måneders batterilevetid, graphite

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-006494
EAN: 5099206099838
Varenr.: 3068754
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Lift for Business Trådløs Sort
327 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ergonomisk mus Logitech Lift for Business - trådløs, grafit
-7%399 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ergonomisk mus Logitech Lift for Business - trådløs, grafit billede

Produktinformation

Logitech Lift for Business - Lodret mus - ergonomisk - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - grafitTrådløs ergonomisk vertikal mus, der fås i både højre- og venstrehåndsmodeller.FunktionerPersoner, der ønsker reduceret træthed i underarmsmusklen Mennesker, der oplever ubehag Mennesker, der ønsker komfort i mange timer ved computerenNøglekarakteristikaKomfort Giver hænderne den optimale 57° vinkel Ergonomer ved, at 57° er den perfekte håndvinkel. Det forbedrer komforten og effektiviteten, når hånden løftes og placeres der. Og det forbedrer også medarbejdernes oplevelse og trivselFUNKTIONER, DER LEVERERLift SmartWheel til erhvervsbrug kan med hastighed og præcisionsscrolning scrolle hurtigt gennem hundredvis af sider og har linje-for-linje-præcision. Skift let tilstand med blot et tryk på SmartWheelGenereltBredde: 7 cmDybde: 10.8 cmEnhedstype: Lodret musErgonomisk design: JaFarve: GrafitHøjde: 7.1 cmLokalisering: EMEAProduktmateriale: PlastikTrådløs modtager: Logitech Logi Bolt USB-modtagerVægt: 125 gIndgangsudstyrAntal knapper: 6Bevægelsesopløsning: 4000 dpiEgenskaber: Blød gummi holder4 programbare knapperLogitech Flow5 millioner kliktommelstøtteSmartWheel57° vippevinkelForbindelsesteknologi: TrådløsGrænseflade: Bluetooth, 2.4 GHzMax. arbejdsafstand: Op til 10 m.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.2g
EAN: 5099206099838
Varenr.: 1807686
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ergonomisk mus Logitech Lift for Business - trådløs, grafit
-7%419 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Lift for Business Trådløs Sort
419 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Lift For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus
-16%461 kr
Før 548,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Lift for Business - Right Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Lift for Business - Right Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK324 kr363 krKøb
2CompuMail DK327 kr327 krKøb
3Boligcenter DK399 kr399 krKøb
4Vivas DK419 kr488 krKøb
5Ultrashop419 kr419 krKøb
6Dustin DK461 kr547,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Lift for Business - Right Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech Lift for Business - Right Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 318 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 364 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 336 kr.

Den nuværende pris på 324 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Logitech Lift for Business - Right Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Logitech Lift for Business - Right Handed - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026324 kr2 kr (1%)
16. maj 2026326 kr1 kr (0%)
15. maj 2026327 kr1 kr (0%)
14. maj 2026326 kr1 kr (0%)
13. maj 2026327 kr2 kr (1%)
12. maj 2026325 kr1 kr (0%)
6. maj 2026324 kr1 kr (0%)
5. maj 2026325 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026324 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026325 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret