Gå til hovedindhold

Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206099784
Pris fra 326 krtil 639,95 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 313,95 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 324 kr 6. maj

Sammenlign priser på Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 326 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit
326 kr
Til butik
Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: 910-006473
EAN: 5099206099784
Varenr.: 8090194
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse Optisk Trådløs Sort
357 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Lift Right Vertical - Graphite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort
358 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech Lift Vertikal mus (graphite)
406 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Lift Right Vertical Ergonomic Mouse, Graphite/Black
411 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ergonomisk vertikal mus - Logitech Lift, trådløs, sort
-4%429 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ergonomisk vertikal mus - Logitech Lift, trådløs, sort
-4%449 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse Optisk Trådløs Sort
459 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Lift Rf Trådløs + Bluetooth Mus
524 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Mus Logitech Lift Vertical Ergonomic
620,56 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - Lift Right Vertical Ergonomic Mouse, Graphite/black
639,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK326 kr365 krKøb
2CompuMail DK357 kr357 krKøb
3Proshop DK358 kr397 krKøb
4Komplett DK406 kr406 krKøb
5Teknikproffset DK411 kr460 krKøb
6Boligcenter DK429 kr429 krKøb
7Vivas DK449 kr518 krKøb
8Ultrashop459 kr459 krKøb
9Dustin DK524 kr610,25 krKøb
10RedOffice Konpap620,56 kr620,56 krKøb
11Gucca.dk639,95 kr639,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit i 185 dage. Laveste pris i perioden er 324 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 380 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 364 kr.

Den nuværende pris på 326 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Logitech Lift (Højre-hånd) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026326 kr1 kr (0%)
14. maj 2026327 kr5 kr (2%)
13. maj 2026332 kr3 kr (1%)
12. maj 2026329 kr5 kr (2%)
6. maj 2026324 kr1 kr (0%)
3. maj 2026325 kr1 kr (0%)
1. maj 2026324 kr45 kr (12%)
30. apr. 2026369 kr44 kr (14%)
23. apr. 2026325 kr44 kr (12%)
19. apr. 2026369 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret