Gå til hovedindhold

Logitech Lift (For Mac) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Pale Grey

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206099906
Pris fra 399 krtil 689 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 290 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Logitech Lift (For Mac) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Pale Grey og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Lift for Mac Optisk Trådløs Hvid
399 kr
Til butik
Logitech Lift for Mac Optisk Trådløs Hvid billede

Produktinformation

Logitech Lift for Mac - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs - Bluetooth - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off-white - for Apple MacBook

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 910-006477
EAN: 5099206099906
Varenr.: 1000791440
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Lift (For Mac) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Pale Grey
399 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Lift for Mac Vertical Ergonomic Mouse - Offwhite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Hvid
404 kr
Til butik
Logitech Lift for Mac Vertical Ergonomic Mouse - Offwhite - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Hvid billede

Produktinformation

Mus, ergonomisk design til højrehåndet brug, 4 knapper, trådløs, Bluetooth, trådløs USB tilslutning, forbedret til Mac - kompatibel med macOS & iPadOS, hvid Har du siddet for længe ved skrivebordet? Giv dig selv et løft. En god pasform til små til mellemstore hænder, Lift for Mac - vertikal ergonomisk mus er designet til Mac og lavet til din komfort. Løft hånden for mere komfort, og takket være det bløde gummigreb og den behagelige tommelfngerstøtte kan du straks mærke forskellen. Vinklen på 57 grader giver en bedre stilling. Takket være funktioner, der forbedrer produktiviteten, kan du holde bedre fokus hele dagen, mens du arbejder.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-006477
EAN: 5099206099906
Varenr.: 3100664
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Lift for Mac Optisk Trådløs Hvid
519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Lift For Mac Bluetooth Mus
-0%561 kr
Før 561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Lift for Mac Vertical Ergonomic Mouse, Off-White/Pa
578 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logitech Lift for Mac - vertikal ergonomisk mus (hvid)
669 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Lift for Mac - vertikal ergonomisk mus (hvid)
689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Lift (For Mac) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Pale Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Lift (For Mac) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Pale Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK399 kr399 krKøb
2CS MEGASTORE DK399 kr438 krKøb
3Proshop DK404 kr443 krKøb
4Ultrashop519 kr519 krKøb
5Dustin DK561 kr647,25 krKøb
6Teknikproffset DK578 kr627 krKøb
7Boligcenter DK669 kr669 krKøb
8Vivas DK689 kr768 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Lift (For Mac) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Pale Grey

PriceData har fulgt prisen på Logitech Lift (For Mac) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Pale Grey i 177 dage. Laveste pris i perioden er 323,11 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 406 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 384 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Logitech Lift (For Mac) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Pale Grey. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Logitech Lift (For Mac) - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kabling - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - Pale Grey de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026399 kr3 kr (1%)
28. maj 2026396 kr1 kr (0%)
27. maj 2026395 kr1 kr (0%)
24. maj 2026396 kr1 kr (0%)
22. maj 2026397 kr3 kr (1%)
20. maj 2026400 kr3 kr (1%)
17. maj 2026397 kr3 kr (1%)
12. maj 2026400 kr3 kr (1%)
11. maj 2026397 kr1 kr (0%)
10. maj 2026398 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret