Gå til hovedindhold

Logitech G915 X Lightspeed Tactile Kablet Og Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk

LogitechTastaturerEAN: 5099206121720
Pris fra 1.435 krtil 2.289 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 854 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.433 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Logitech G915 X Lightspeed Tactile Kablet Og Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1435 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G915 X Lightspeed Trådløst Gamingtastatur (sort)
1.435 kr
Til butik
Logitech G915 X Lightspeed Trådløst Gamingtastatur (sort) billede

Produktinformation

Logitech G915 X Lightspeed Trådløst Gamingtastatur (sort) - Low-Profile, Tactile, 2.4GHz/Bluetooth - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 920-012674
EAN: 5099206121720
Varenr.: 1311729
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G915 X LIGHTSPEED - Tactile - 100% - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort
1.436 kr
Til butik
Logitech G915 X LIGHTSPEED - Tactile - 100% - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Premium gaming tastatur med RGB, størrelse: fuld størrelse, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: LIGHTSPEED 2.4 GHz / Bluetooth, genopladelig, batterilevetid: op til 800 timer, polling rate: 1000 hz, Double-shot PBT keycaps, mekanisk Logitech Low Profile GL Tactile tactile switche, programmerbar macro knapper, medie knapper, volume hjul, n-key rollover, kompatibilitet: Windows / MacOS / Android, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Software: Logitech G Hub, farve: sort / grå. - Det trådløse G915 X LIGHTSPEED- gamingtastatur med lavprofil tilbyder de nyeste innovationer inden for gamingteknologi med det minutiøst udformede design og udsøgte materialer. Tri-Mode- forbindelse giver trådløs 2.4 GHz LIGHTSPEED, der er den bedste i sin klasse, Bluetooth og datatilstand med ledning. Indstil op til 15 funktioner pr. tast med KEYCONTROL. GL- taster medlavprofl frigør øget APM med endnu mere hastighed.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-012674
EAN: 5099206121720
Varenr.: 3277130
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech G915 X Lightspeed Tactile Kablet Og Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk
1.874 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - G915 X Lightspeed Low-profile Wireless Gaming Keyboard
1.979,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G G915 X Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs Kablet
2.289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G915 X Lightspeed Tactile Kablet Og Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G915 X Lightspeed Tactile Kablet Og Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.435 kr1.435 krKøb
2Proshop DK1.436 kr1.436 krKøb
3Dustin DK1.874 kr1.960,25 krKøb
4Gucca.dk1.979,95 kr1.979,95 krKøb
5Ultrashop2.289 kr2.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G915 X Lightspeed Tactile Kablet Og Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk

PriceData har fulgt prisen på Logitech G915 X Lightspeed Tactile Kablet Og Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.412 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.597 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.444 kr.

Den nuværende pris på 1.435 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Logitech G915 X Lightspeed Tactile Kablet Og Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Logitech G915 X Lightspeed Tactile Kablet Og Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.435 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.434 kr1 kr (0%)
17. mar. 20261.435 kr2 kr (0%)
3. mar. 20261.433 kr2 kr (0%)
19. feb. 20261.435 kr108 kr (7%)
18. feb. 20261.543 kr108 kr (8%)
6. feb. 20261.435 kr162 kr (10%)
5. feb. 20261.597 kr162 kr (11%)
28. jan. 20261.435 kr4 kr (0%)
27. jan. 20261.431 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret