Gå til hovedindhold

Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE Optisk Trådløs Sort Hvid Mus - GEEKD.dk

LogitechEAN: 5099206136199
Pris fra 1.593 krtil 3.012 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.419 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.527 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE Optisk Trådløs Sort Hvid Mus - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1593 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE Optisk Trådløs Sort Hvid
1.593 kr
Til butik
Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE Optisk Trådløs Sort Hvid billede

Produktinformation

Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE - Mus - optisk - trådløs - 2.4 GHz - USB Logitech LIGHTSPEED-modtager

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 910-007776
EAN: 5099206136199
Varenr.: 1003861988
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE Optisk Trådløs Sort Hvid
1.959 kr
Til butik
Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE Optisk Trådløs Sort Hvid billede

Produktinformation

Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE Optisk Trådløs Spiller Mus - Sort/Hvid Oplev den ultimative præstation med Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE, en optisk trådløs gamer mus designet til professionelle spillere. Med en vægt på kun 80 gram, tilbyd

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Gaming & Spiludstyr
EAN: 5099206136199
Varenr.: 131501
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE Optisk Trådløs Sort Hvid Mus - GEEKD.dk
3.012 kr
Til butik
Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE Optisk Trådløs Sort Hvid Mus - GEEKD.dk billede

Produktinformation

🖱️ Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE - Trådløs Gamingmus ⚡🎮 Tag dit aim til næste niveau med Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE - en ultrapræcis, trådløs gamingmus designet til esports og seriøse gamers. 🔥 Med den nye HERO 2-sensor får du ekst

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Trådløs Mus
EAN: 5099206136199
Varenr.: 52648324563280

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE Optisk Trådløs Sort Hvid Mus - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE Optisk Trådløs Sort Hvid Mus - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.593 kr1.593 krKøb
2Ultrashop1.959 kr1.959 krKøb
3Geekd3.012 kr3.012 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE Optisk Trådløs Sort Hvid Mus - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE Optisk Trådløs Sort Hvid Mus - GEEKD.dk i 142 dage. Laveste pris i perioden er 1.496 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 3.012 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.683 kr.

Den nuværende pris på 1.593 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE Optisk Trådløs Sort Hvid Mus - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Logitech G PRO X2 SUPERSTRIKE Optisk Trådløs Sort Hvid Mus - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.593 kr366 kr (19%)
23. maj 20261.959 kr60 kr (3%)
13. maj 20261.899 kr198 kr (9%)
12. maj 20262.097 kr504 kr (32%)
8. maj 20261.593 kr50 kr (3%)
26. apr. 20261.543 kr16 kr (1%)
25. apr. 20261.527 kr3 kr (0%)
24. apr. 20261.530 kr1 kr (0%)
21. apr. 20261.529 kr199 kr (12%)
20. apr. 20261.728 kr1.284 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret