Gå til hovedindhold

Logitech G Pro X 2 - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - pink

LogitechElektronikEAN: 5099206109070
Pris fra 1.399 krtil 2.109 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 710 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.338 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Logitech G Pro X 2 - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - pink og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G Pro X 2 Trådløs Kablet Høretelefoner Rød
1.399 kr
Til butik
Logitech G Pro X 2 Trådløs Kablet Høretelefoner Rød billede

Produktinformation

Logitech G Pro X 2 - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - pink

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 981-001275
EAN: 5099206109070
Varenr.: 1001626772
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G Pro X 2 - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - pink
1.418 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G PRO X 2 - LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset - Rød
1.443 kr
Til butik
Logitech G PRO X 2 - LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset - Rød billede

Produktinformation

Gaming headset, fuld størrelse, drivere størrelse 50 mm, LIGHTSPEED - wireless 2.4 GHz, bluetooth, følsomhed 87.8 dB, 38 ohm, frekvens område 20 - 20000 Hz, aftagelig mikrofon, mikrofon frekvens område 100 - 10000 Hz, memory foam ørepuder, 2 meters kabel, med BLUE VO!CE DAC USB lydkort, magenta...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 981-001275
EAN: 5099206109070
Varenr.: 3191329
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset - GEEKD.dk
1.584 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech PRO X 2 LIGHTSPEED trådløst gaming-headset
2.109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G Pro X 2 - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G Pro X 2 - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.399 kr1.399 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.418 kr1.418 krKøb
3Proshop DK1.443 kr1.443 krKøb
4Geekd1.584 kr1.584 krKøb
5Teknikproffset DK2.109 kr2.168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G Pro X 2 - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - pink

PriceData har fulgt prisen på Logitech G Pro X 2 - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - pink i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.199 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 1.462 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.392 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Logitech G Pro X 2 - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Logitech G Pro X 2 - Headset - fuld størrelse - Bluetooth / LIGHTSPEED - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20261.399 kr63 kr (4%)
12. maj 20261.462 kr63 kr (5%)
11. maj 20261.399 kr31 kr (2%)
9. maj 20261.368 kr31 kr (2%)
7. maj 20261.399 kr9 kr (1%)
6. maj 20261.408 kr39 kr (3%)
2. maj 20261.369 kr3 kr (0%)
30. apr. 20261.372 kr36 kr (3%)
29. apr. 20261.408 kr33 kr (2%)
26. apr. 20261.375 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret