Gå til hovedindhold

Logitech G PRO X TKL - Tastatur - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - US International - tastkontakt: Tactile - pink

LogitechTastaturerEAN: 5099206113534
Pris fra 1.243 krtil 1.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 176 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.230 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Logitech G PRO X TKL - Tastatur - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - US International - tastkontakt: Tactile - pink og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1243 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G PRO X TKL - Logitech GX Brown (Tactile) - Tactile - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Amerikansk engelsk - Pink
1.243 kr
Til butik
Logitech G PRO X TKL - Logitech GX Brown (Tactile) - Tactile - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Amerikansk engelsk - Pink billede

Produktinformation

Gaming tastatur med RGB, størrelse: TKL-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: LIGHTSPEED 2.4 GHz / Bluetooth, rækkevidde op til:10m, genopladelig, batterilevetid: op til 50 timer, PBT keycaps, mekanisk Logitech GX Brown tactile switche, programmerbar macro knapper, medie knapper, volume hjul, kompatibilitet: Windows, layout: engelsk (US) QWERTY, Software: Logitech G Hub, farve: magenta. - Den næste udvikling af PRO-tastaturet, der leverer den mest pålidelige ydeevne og pålidelighed fra LIGHTSPEED trådløs med en formfaktor uden numerisk tastatur designet til det højeste niveau af konkurrencespil. Med programmerbare taster, RGB-belysning med LIGHTSYNC, spiltilstandsknap og ny låsefunktion til spiltilstand samt medieknapper og volumenrulle. PRO X TKL giver dig mulighed for at tage kontrollen på vejen til sejr.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-012159
EAN: 5099206113534
Varenr.: 3197173
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G PRO X TKL - Tastatur - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - US International - tastkontakt: Tactile - pink
1.245 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G PRO X TKL Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs US International
1.246 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mekanisk gamingtastatur Logitech G Pro X TKL - trådløs - pink (US International)
-12%1.319 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mekanisk gamingtastatur Logitech G Pro X TKL - trådløs - pink (US International)
-12%1.339 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G PRO X TKL Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs US International
1.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G PRO X TKL - Tastatur - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - US International - tastkontakt: Tactile - pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G PRO X TKL - Tastatur - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - US International - tastkontakt: Tactile - pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.243 kr1.243 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.245 kr1.245 krKøb
3CompuMail DK1.246 kr1.246 krKøb
4Boligcenter DK1.319 kr1.319 krKøb
5Vivas DK1.339 kr1.408 krKøb
6Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G PRO X TKL - Tastatur - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - US International - tastkontakt: Tactile - pink

PriceData har fulgt prisen på Logitech G PRO X TKL - Tastatur - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - US International - tastkontakt: Tactile - pink i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.170 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 1.329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.272 kr.

Den nuværende pris på 1.243 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Logitech G PRO X TKL - Tastatur - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - US International - tastkontakt: Tactile - pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Logitech G PRO X TKL - Tastatur - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - US International - tastkontakt: Tactile - pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.243 kr12 kr (1%)
27. maj 20261.231 kr42 kr (3%)
26. maj 20261.273 kr33 kr (3%)
25. maj 20261.240 kr33 kr (3%)
22. maj 20261.273 kr16 kr (1%)
21. maj 20261.289 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.297 kr10 kr (1%)
19. maj 20261.307 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.298 kr8 kr (1%)
16. maj 20261.306 kr67 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret