Gå til hovedindhold

Logitech G PRO X TKL - Logitech Magnetic Analog - Linear - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206126435
Pris fra 899 krtil 1.686 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 787 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech G PRO X TKL - Logitech Magnetic Analog - Linear - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G Pro X TKL Rapid gamingtastatur (sort)
-35%899 kr
Før 1.390 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech G Pro X TKL Rapid gamingtastatur (sort) billede

Produktinformation

Logitech G Pro X TKL Rapid gamingtastatur (sort) - Kablet, nordisk, linear, magnetiske analoge taster, LIGHTSYNC RGB - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 920-013231
EAN: 5099206126435
Varenr.: 1317608
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G PRO X TKL - Logitech Magnetic Analog - Linear - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort
-32%949 kr
Før 1.390 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech G PRO X TKL - Logitech Magnetic Analog - Linear - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Gaming tastatur med RGB, størrelse: TKL-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, PBT keycaps, mekanisk Logitech Magnetic Analog linear switche, programmerbar macro knapper, medie knapper, volume hjul, kompatibilitet: Windows, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Software: Logitech G Hub, farve: sort. - Et avanceret tenkeyless-tastatur med magnetiske analoge key switches og rapid trigger-funktion for præcis kontrol. Konfigurer rapid trigger og tastevandring on-the-fly, eller brug Logitech G HUB til præcise justeringer. Tilpas dit tastatur med KEYCONTROL, og brug spiltilstandens tastelås for uafbrudt spil.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-013231
EAN: 5099206126435
Varenr.: 3295047
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G PRO X RAPID Tastatur Magnetisk-analog LIGHTSYNC Kablet Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
1.394 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech G - PRO X TKL RAPID tenkeyless gaming keyboard Tastatur - GEEKD.dk
1.568 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G - Pro X Tkl Rapid Tenkeyless Gaming Keyboard
1.629,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Pro X Tkl Rapid Ledningsført Nordisk
-0%1.686 kr
Før 1.686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G PRO X TKL - Logitech Magnetic Analog - Linear - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G PRO X TKL - Logitech Magnetic Analog - Linear - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK899 kr899 krKøb
2Proshop DK949 kr988 krKøb
3CompuMail DK1.394 kr1.394 krKøb
4Geekd1.568 kr1.568 krKøb
5Gucca.dk1.629,95 kr1.629,95 krKøb
6Dustin DK1.686 kr1.772,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G PRO X TKL - Logitech Magnetic Analog - Linear - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech G PRO X TKL - Logitech Magnetic Analog - Linear - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort i 130 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.330 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Logitech G PRO X TKL - Logitech Magnetic Analog - Linear - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Logitech G PRO X TKL - Logitech Magnetic Analog - Linear - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026899 kr50 kr (5%)
21. maj 2026949 kr424 kr (31%)
18. maj 20261.373 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.382 kr8 kr (1%)
16. maj 20261.390 kr18 kr (1%)
15. maj 20261.372 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.381 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.382 kr10 kr (1%)
11. maj 20261.372 kr9 kr (1%)
9. maj 20261.381 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret