Gå til hovedindhold

Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - grafit

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206129979
Pris fra 93 krtil 124 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 84 kr 20. maj

Sammenlign priser på Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - grafit og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Bolt USB-C Receiver Trådløs modtager til tastatur og mus
93 kr
Til butik
Logitech Bolt USB-C Receiver Trådløs modtager til tastatur og mus billede

Produktinformation

Logitech Bolt USB-C Receiver - Trådløs modtager til Logitech Bolt udstyr - USB-C

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 956-000157
EAN: 5099206129979
Varenr.: 1003422826
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Logi Bolt - wireless mouse / keyboard receiver - USB
94 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - grafit
109 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Bolt USB-C Receiver Trådløs modtager til tastatur og mus
119 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Logi Bolt Usb-c Receiver/dongle
124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK93 kr93 krKøb
2Proshop DK94 kr133 krKøb
3CS MEGASTORE DK109 kr148 krKøb
4Ultrashop119 kr119 krKøb
5Dustin DK124 kr210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - grafit i 179 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202693 kr9 kr (11%)
20. maj 202684 kr5 kr (6%)
15. apr. 202689 kr8 kr (8%)
15. mar. 202697 kr10 kr (9%)
14. mar. 2026107 kr10 kr (10%)
24. feb. 202697 kr2,96 kr (3%)
23. feb. 202694,04 kr
22. feb. 202693,94 kr3,06 kr (3%)
12. feb. 202697 kr
11. feb. 202696,44 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret