Gå til hovedindhold

Logitech MX Master 4 for Business - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206133143
Pris fra 908 krtil 1.139 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 231 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 890 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Logitech MX Master 4 for Business - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 908 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Master 4 for Business - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager
908 kr
Til butik
Logitech MX Master 4 for Business - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: 910-007617
EAN: 5099206133143
Varenr.: 24826797
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Master 4 for Business Laser Trådløs Grå
909 kr
Til butik
Logitech MX Master 4 for Business Laser Trådløs Grå billede

Produktinformation

Logitech MX Master 4 for Business - Graphite. Formfaktor: Højre hånd. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Laser, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Bevægelsesopløsning: 8000 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 8, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Grafit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 910-007617
EAN: 5099206133143
Varenr.: 1003665642
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Master 4 for Business - Ergonomisk mus - Laser - 8 knapper - Sort
915 kr
Til butik
Logitech MX Master 4 for Business - Ergonomisk mus - Laser - 8 knapper - Sort billede

Produktinformation

Trådløs Premium kontormus, aftageligt USB-C (cable not included), trådløs teknologi: Logi Bolt 2.4 GHz og Bluetooth LE, Rækkevidde op til: 10m, batteri: 500 mAh genopladelig, batterilevetid (op til): 70 dage, polling rate: 125 - 250 Hz opdatering, optisk sensor - Logitech Darkfield med 200 - 8000 dpi (med justerbar dpi knap), 7 knapper, vandret & lodret scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 150 gram, kompatibilitet: Windows, sort / grafit - Logitech MX Master 4 leverer fordybende kontrol og præcision, du kan mærke, med haptisk feedback. Oplev haptisk feedback ved specifikke handlinger, genveje og notifikationer, såsom når du skifter skrivebord, justerer skydere og meget mere. Tilpas vibrationsintensiteten med Logi Options+. Med Actions Ring-genveje og MX Master 4 kan du spare op til 33 % af din tid ved at få adgang til værktøjer og filtre direkte ved markøren og reducere gentagne bevægelser med op til 63 %. Nyd uafbrudt ydeevne med dobbelt så stærk forbindelse, drevet af en avanceret radiochip, optimeret antenneplacering og en ny USB-C-dongle. Scroll 1.000 linjer pr. sekund med Logitechs hurtigste MagSpeed-hjul, og skift mellem ultrahurtig og pixelpræcis scrolling for maksimal nøjagtighed. 8k DPI-sensoren fungerer på alle overflader - selv glas. Den er designet til komfort, så din hånd hviler i en naturlig position, mens de lydsvage klik reducerer støj med 90 %. Hold strøm hele dagen med op til 70 dages batteritid plus tre timers brug fra blot ét minuts opladning. Opladningskabel medfølger ikke. Den er bæredygtigt bygget med genanvendte materialer: plastdele indeholder genanvendt plast - Space Black 54 %, White Silver 48 % - og batteriet indeholder 100 % genanvendt kobolt. Bygget til at holde med forbedret modstandsdygtighed over for pletter. Præcision, du kan mærke med det haptiske følsomhedspanel: Tilpasselig haptisk feedback på specifikke handlinger, genveje og notifikationer øger produktiviteten med denne trådløse 2,4 GHz- og Bluetooth-mus. Få nem adgang til dine yndlingsværktøjer med Actions Ring på MX Master 4: Et tilpasset, dynamisk overlay, der tilpasser sig hver app og placerer dine mest anvendte filtre, justeringer og genveje direkte ved markøren. Øg produktiviteten med MagSpeed: Scroll 1.000 linjer pr. sekund og stop på en pixel med MagSpeed-hjulet - Logitechs hurtigste, mest lydsvage og mest præcise scrollingoplevelse. 2,4 GHz trådløs eller Bluetooth: Nyd dobbelt så stærk forbindelse med en USB-C-dongle, avanceret radiochip og optimeret antenne for hurtigere, stærkere og mere pålidelig ydeevne - eller brug Bluetooth for større fleksibilitet. Ergonomisk kontormus: MX Master 4 er en ergonomisk mus designet til komfort, der holder dig i flow med en naturlig hældning, intuitive knapper og et tommelfinger-scrollhjul, som reducerer belastningen på hånden for jævn navigation. MX Master 4 forstyrrer ikke: Lydsvage klik på MX Master 4 reducerer støj og distraktioner og giver en blød, tilfredsstillende følelse med 90 % mindre klikstøj - perfekt til fokuseret kontorarbejde. Certificeret til erhvervsbrug: Brug Logitech-erhvervsmus, og undgå bekymringer. MX Master 4 for Business er Zoom-certificeret til møder uden teknisk besvær. Musen fungerer med Chromebooks, da den er certificeret til Works With Chromebook. Det opfylder også de strenge krav i Engineered for Intel Evo-programmet for tilbehør til bærbare computere, hvilket sikrer pålidelig forbindelse og ydeevne.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-007617
EAN: 5099206133143
Varenr.: 3437079
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mx Master 4 For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus
999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logitech MX Master 4 for Business - trådløs laser-mus (grafit)
-36%1.029 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech MX Master 4 for Business - trådløs laser-mus (grafit)
-35%1.049 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX Master 4 for Business Laser Trådløs Grå
1.139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Master 4 for Business - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Master 4 for Business - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK908 kr947 krKøb
2CompuMail DK909 kr909 krKøb
3Proshop DK915 kr954 krKøb
4Dustin DK999 kr1.085,25 krKøb
5Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
6Vivas DK1.049 kr1.118 krKøb
7Ultrashop1.139 kr1.139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MX Master 4 for Business - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager

PriceData har fulgt prisen på Logitech MX Master 4 for Business - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager i 161 dage. Laveste pris i perioden er 890 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 947 kr.

Den nuværende pris på 908 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Logitech MX Master 4 for Business - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Logitech MX Master 4 for Business - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026908 kr7 kr (1%)
25. maj 2026915 kr6 kr (1%)
22. maj 2026909 kr10 kr (1%)
7. maj 2026919 kr1 kr (0%)
5. maj 2026920 kr10 kr (1%)
2. maj 2026910 kr45 kr (5%)
1. maj 2026955 kr65 kr (7%)
28. apr. 2026890 kr30 kr (3%)
27. apr. 2026920 kr35 kr (4%)
26. apr. 2026955 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret