Gå til hovedindhold

Logitech MX Master 4 - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206133082
Pris fra 927 krtil 1.189 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 262 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech MX Master 4 - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 927 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Master 4 - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit
927 kr
Til butik
Logitech MX Master 4 - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: 910-007562
EAN: 5099206133082
Varenr.: 24623054
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Master 4 Trådløs Grå
930 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Master 4 (Graphite) - Ergonomisk mus - Laser - 8 knapper - Sort
969 kr
Til butik
Logitech MX Master 4 (Graphite) - Ergonomisk mus - Laser - 8 knapper - Sort billede

Produktinformation

Trådløs Premium kontormus, aftageligt USB-C (cable not included), trådløs teknologi: Logi Bolt 2.4 GHz og Bluetooth LE, Rækkevidde op til: 10m, batteri: 500 mAh genopladelig, batterilevetid (op til): 70 dage, polling rate: 125 - 250 Hz opdatering, optisk sensor - Logitech Darkfield med 200 - 8000 dpi (med justerbar dpi knap), 8 knapper, vandret & lodret scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 150 gram, kompatibilitet: Windows, sort / grafit - Logitech MX Master 4 giver fordybende kontrol og præcision, du kan mærke, med haptisk feedback. Oplev haptisk feedback på specifikke handlinger, genveje og notifikationer, såsom når du skifter desktop, justerer skydere og meget mere. Tilpas vibrationsintensiteten med Logi Options+. Med Actions Ring-genveje og MX Master 4 kan du spare op til 33 % af din tid ved at tilgå værktøjer og filtre ved din markørspids og reducere gentagne bevægelser med op til 63 %. Oplev uafbrudt ydeevne med dobbelt så kraftfuld tilslutning, drevet af en avanceret radiochip, optimeret antenneplacering og en ny USB-C-dongle. Scroll 1.000 linjer i sekundet med Logitechs hurtigste MagSpeed-hjul, og skift mellem ultrahurtig og pixelperfekt scrolning for den ultimative præcision. 8k DPI-sensoren fungerer på alle overflader - selv glas. Den er designet til komfort og lader din hånd hvile i en naturlig stilling, og de stille klik reducerer støj med 90 %. Forbliv tændt med op til 70 dages batterilevetid plus tre timers brug fra ét minuts opladning. Opladerkabel medfølger ikke. Den er bygget bæredygtigt og indeholder genbrugsmaterialer: plastdele indeholder genbrugsplast - Space Black 54 %, White Silver 48 % - og 100 % genvundet kobolt i batteriet. Bygget til at holde med forbedret bestandighed mod pletdannelse. Præcision, du kan mærke, med det haptiske følsomhedspanel: Haptisk feedback, der kan tilpasses på specifikke handlinger, genveje og notifikationer, hvilket øger produktiviteten på denne trådløse 2.4GHz & Bluetooth-mus Få nemt adgang til dine foretrukne værktøjer med Actions Ring på MX Master 4: Et tilpasset, dynamisk overlay, der tilpasser sig hver app og placerer de mest brugte filtre, justeringer og genveje lige ved markørspidsen. Forbedr produktivtet med MagSpeed: Scroll 1.000 linjer i sekundet, og stop på en pixel med MagSpeed-scrollehjulet - Logitechs hurtigste, mest støjsvage og mest præcise scrolleoplevelse. 2.4 GHz wireless eller Bluetooth: Få dobbelt så kraftfuld tilslutning med en USB-C-dongle, avanceret radiochip og optimeret antenne for hurtigere, stærkere og pålidelig ydeevne - eller brug Bluetooth for mere fleksibilitet. Ergonomisk kontormus: MX Master 4 er en ergonomisk mus designet til komfort, som holder dig i dit flow med en naturlig hældning, intuitive knapper og et tommelfingerscrollehjul, der mindsker håndbelastningen, så du får flydende navigation. MX Master 4 forstyrrer ikke: Stille klik på MX Master 4 reducerer støj og distraktioner og giver en blød, tilfredsstillende fornemmelse med 90 % mindre klikstøj - perfekt til fokuserede kontorarbejde. Adobe Creative Cloud: Få et gratis 2-måneds Adobe Creative Cloud-abonnement med dit køb af MX Master 4.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-007562
EAN: 5099206133082
Varenr.: 3388350
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech MX Master 4 Trådløs Ergonomisk Mus (grafitgrå)
999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logitech MX Master 4 trådløs mus - grafit
-33%1.069 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech MX Master 4 trådløs mus - grafit
-33%1.089 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX Master 4 Trådløs Grå
1.189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Master 4 - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Master 4 - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK927 kr966 krKøb
2CompuMail DK930 kr930 krKøb
3Proshop DK969 kr969 krKøb
4Komplett DK999 kr999 krKøb
5Boligcenter DK1.069 kr1.069 krKøb
6Vivas DK1.089 kr1.158 krKøb
7Ultrashop1.189 kr1.189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MX Master 4 - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech MX Master 4 - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit i 178 dage. Laveste pris i perioden er 927 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 967 kr.

Den nuværende pris på 927 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Logitech MX Master 4 - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Logitech MX Master 4 - Mus - 8 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026927 kr1 kr (0%)
12. maj 2026928 kr1 kr (0%)
9. maj 2026929 kr1 kr (0%)
7. maj 2026930 kr4 kr (0%)
6. maj 2026934 kr8 kr (1%)
4. maj 2026942 kr1 kr (0%)
3. maj 2026943 kr8 kr (1%)
2. maj 2026951 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026952 kr3 kr (0%)
19. apr. 2026955 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret