Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK Fuga tangent til hurtig USB-lader a+c 3,4a i lysegrå

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302169516
Pris fra 22 krtil 26 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK Fuga tangent til hurtig USB-lader a+c 3,4a i lysegrå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Afdæk F Usb A+c Hurtiglader Lg
22 kr
Til butik
Fuga Afdæk F Usb A+c Hurtiglader Lg billede

Produktinformation

Tilbehør/reservedel for LK FUGA USB A+C hurtiglader, 1 modul

Produktspecifikationer

Kategori: LK Varekartotek
EAN: 5703302169516
Varenr.: 2713285
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga tangent for hurtig USB-lader A+C, lysegrå
23 kr
Til butik
LK Fuga tangent for hurtig USB-lader A+C, lysegrå billede

Produktinformation

Afdækning til A+C USB lader fra LK FugaMed denne lysegrå afdækning til LK Fuga USB A+C-hurtiglader får du en nem løsning, der giver dine væginstallationer et sammenhængende og pænt udseende. Afdækningen er lavet, så du let kan udskifte eller supplere eksi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: White
EAN: 5703302169516
Varenr.: 1017051096
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga tangent til hurtig USB-lader a+c 3,4a i lysegrå
23 kr
Til butik
LK Fuga tangent til hurtig USB-lader a+c 3,4a i lysegrå billede

Produktinformation

Praktisk Fuga tangent af LK Med denne LK Fuga tangent til er den perfekte løsning til at lade dine USB-enheder på en stilfuld og praktisk måde. Tangenten passer perfekt til en hurtig USB-lader A+C 3,4A og er nem at installere.

Produktspecifikationer

Kategori: El artikler
Farve: White
EAN: 5703302169516
Varenr.: 1017051096
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga tangent for hurtig USB-lader A+C, lysegrå
24 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga tangent for hurtig USB-lader A+C, lysegrå
26 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga tangent til hurtig USB-lader a+c 3,4a i lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga tangent til hurtig USB-lader a+c 3,4a i lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk22 kr22 krKøb
2LampeGuru.dk23 kr23 krKøb
3LavprisVærktøj23 kr23 krKøb
4Greenline24 kr24 krKøb
5BilligVVS DK26 kr26 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Fuga tangent til hurtig USB-lader a+c 3,4a i lysegrå

PriceData har fulgt prisen på LK Fuga tangent til hurtig USB-lader a+c 3,4a i lysegrå i 157 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for LK Fuga tangent til hurtig USB-lader a+c 3,4a i lysegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for LK Fuga tangent til hurtig USB-lader a+c 3,4a i lysegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 202622 kr1 kr (4%)
9. maj 202623 kr1 kr (5%)
24. apr. 202622 kr1 kr (4%)
23. apr. 202623 kr1 kr (5%)
2. mar. 202622 kr1 kr (4%)
1. mar. 202623 kr1 kr (5%)
22. feb. 202622 kr1 kr (4%)
21. feb. 202623 kr1 kr (5%)
5. feb. 202622 kr7 kr (24%)
4. feb. 202629 kr6 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret