Gå til hovedindhold

LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, koksgr - Lauritz Knudsen

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302169974
Pris fra 29 krtil 37,49 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 8,49 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 28 kr 5. apr.

Sammenlign priser på LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, koksgr - Lauritz Knudsen og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lk fuga ® tangent 1 / 2 til wiser trådløs lysdæmper koksgrå
29 kr
Til butik
Lk fuga ® tangent 1 / 2 til wiser trådløs lysdæmper koksgrå billede

Produktinformation

LK FUGA Wiser tangent til trådløs 1 / 2 styring af Wiser lysdæmperen i farven koksgrå. Fås i farverne Hvid, Lysegrå og Koksgrå.

Produktspecifikationer

Kategori: LK ® Wiser
EAN: 5703302169974
Varenr.: 2748614
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga tangent til Wiser lysdæmper scene i koksgrå
30 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser 1/2 lysdæmper scene tangent, koksgrå
30 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser lysdæmper scene tangent, koksgrå
32 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser lysdæmper scene tangent, koksgrå
32 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA tangent 1/2 for Wiser trådløs lysdæmper, koksgrå
34 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, koksgr - Lauritz Knudsen
36 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tangent 1 / 2 for Wiser trådløs lysdæmper koksgrå
37,1 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Tangent 1 / 2 for Wiser trådløs lysdæmper koksgrå
37,1 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA® Tangent 1 / 2 til Wiser trådløs lysdæmper Koksgrå
37,49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, koksgr - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, koksgr - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk29 kr29 krKøb
2LavprisVVS30 kr30 krKøb
3LavprisVærktøj30 kr30 krKøb
4BilligVVS DK32 kr32 krKøb
5Greenline32 kr32 krKøb
6Proshop DK34 kr73 krKøb
7WATTOO.DK36 kr36 krKøb
8EL-GROSSISTEN37,1 kr37,1 krKøb
9EL-NETSALG37,1 kr37,1 krKøb
10CS MEGASTORE DK37,49 kr76,49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, koksgr - Lauritz Knudsen

PriceData har fulgt prisen på LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, koksgr - Lauritz Knudsen i 159 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, koksgr - Lauritz Knudsen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, koksgr - Lauritz Knudsen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. apr. 202629 kr1 kr (3%)
23. apr. 202630 kr1 kr (3%)
7. apr. 202629 kr1 kr (4%)
5. apr. 202628 kr1 kr (3%)
4. apr. 202629 kr1 kr (4%)
24. mar. 202628 kr1 kr (3%)
23. mar. 202629 kr1 kr (4%)
20. mar. 202628 kr1 kr (3%)
19. mar. 202629 kr1 kr (4%)
2. mar. 202628 kr2 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret