Gå til hovedindhold

LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, hvid - Lauritz Knudsen

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302169950
Pris fra 19 krtil 25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17 kr 24. mar.

Sammenlign priser på LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, hvid - Lauritz Knudsen og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lk fuga ® tangent 1 / 2 til wiser trådløs lysdæmper hvid
19 kr
Til butik
Lk fuga ® tangent 1 / 2 til wiser trådløs lysdæmper hvid billede

Produktinformation

LK FUGA Wiser tangent til trådløs 1 / 2 styring af Wiser lysdæmperen i farven hvid. Fås i farverne Hvid, Lysegrå og Koksgrå.

Produktspecifikationer

Kategori: LK ® Wiser
EAN: 5703302169950
Varenr.: 2748381
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser lysdæmper scene tangent, hvid
22 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga tangent til Wiser lysdæmper scene i hvid
22 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser 1/2 lysdæmper scene tangent, hvid
22 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser lysdæmper scene tangent, hvid
23 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tangent 1 / 2 for Wiser trådløs lysdæmper Hvid
23,7 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Tangent 1 / 2 for Wiser trådløs lysdæmper Hvid
23,7 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, hvid - Lauritz Knudsen
25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, hvid - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, hvid - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk19 kr19 krKøb
2BilligVVS DK22 kr22 krKøb
3LavprisVVS22 kr22 krKøb
4LavprisVærktøj22 kr22 krKøb
5Greenline23 kr23 krKøb
6EL-GROSSISTEN23,7 kr23,7 krKøb
7EL-NETSALG23,7 kr23,7 krKøb
8WATTOO.DK25 kr25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, hvid - Lauritz Knudsen

PriceData har fulgt prisen på LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, hvid - Lauritz Knudsen i 145 dage. Laveste pris i perioden er 17 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 22 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, hvid - Lauritz Knudsen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for LK Wiser, tangent 1/2 til Wiser lysdmper, hvid - Lauritz Knudsen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202619 kr1 kr (5%)
24. maj 202620 kr1 kr (5%)
10. maj 202619 kr1 kr (5%)
8. maj 202620 kr1 kr (5%)
6. maj 202619 kr1 kr (5%)
5. maj 202620 kr1 kr (5%)
24. apr. 202619 kr3 kr (14%)
23. apr. 202622 kr3 kr (16%)
18. apr. 202619 kr1 kr (5%)
17. apr. 202620 kr1 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret