Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA - Halvtangent til 13A 1-polet med halvmodul lampe, krone eller dobbelt korrespondance afbryder, 1 modul, hvid med antibakteriel overflade

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302150774
Pris fra 39 krtil 43,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4,75 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK FUGA - Halvtangent til 13A 1-polet med halvmodul lampe, krone eller dobbelt korrespondance afbryder, 1 modul, hvid med antibakteriel overflade og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Antibakteriel reservedele afbryder, hvid 13A tangent halv for krone afbryder, 1-pol med lampe, dobbelt Korrespondance
39 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Antibakteriel reservedele afbryder, hvid 13A tangent halv for krone afbryder, 1-pol med lampe, dobbelt Korrespondance billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: AAK580D6934
EAN: 5703302150774
Varenr.: 1341175
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Antibakteriel tangent for krone afbryder, 1-pol med lampe, dobbelt korrespondance, hvid
40 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Halvtangent til 13A 1-polet med halvmodul lampe, krone eller dobbelt korrespondance afbryder, 1 modul, hvid med antibakteriel overflade
40,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ab fuga tangent halv 13a, hvid
43,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Halvtangent til 13A 1-polet med halvmodul lampe, krone eller dobbelt korrespondance afbryder, 1 modul, hvid med antibakteriel overflade koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Halvtangent til 13A 1-polet med halvmodul lampe, krone eller dobbelt korrespondance afbryder, 1 modul, hvid med antibakteriel overflade koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK39 kr78 krKøb
2Elvvs.dk40 kr40 krKøb
3WATTOO.DK40,75 kr40,75 krKøb
4MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA - Halvtangent til 13A 1-polet med halvmodul lampe, krone eller dobbelt korrespondance afbryder, 1 modul, hvid med antibakteriel overflade

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA - Halvtangent til 13A 1-polet med halvmodul lampe, krone eller dobbelt korrespondance afbryder, 1 modul, hvid med antibakteriel overflade i 177 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 45,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for LK FUGA - Halvtangent til 13A 1-polet med halvmodul lampe, krone eller dobbelt korrespondance afbryder, 1 modul, hvid med antibakteriel overflade. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for LK FUGA - Halvtangent til 13A 1-polet med halvmodul lampe, krone eller dobbelt korrespondance afbryder, 1 modul, hvid med antibakteriel overflade de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202639 kr1 kr (3%)
25. maj 202640 kr
24. maj 202640,75 kr
6. maj 202640 kr
5. maj 202640,75 kr
24. apr. 202640 kr
23. apr. 202640,75 kr
5. apr. 202640 kr1 kr (3%)
4. apr. 202639 kr1 kr (3%)
3. apr. 202640 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret