Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK Fuga afdækning for 2 x USB lader, 1 modul, lysegrå

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302163316
Pris fra 12 krtil 28 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11,75 kr 2. mar.

Sammenlign priser på LK Fuga afdækning for 2 x USB lader, 1 modul, lysegrå og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for 2 x USB-lader, 1 modul, lysegrå
12 kr
Til butik
LK Fuga afdækning for 2 x USB-lader, 1 modul, lysegrå billede

Produktinformation

Løs afdækning til 2 x USB lader.Selve komponentet afdækningen skal side på ses under relateret produkter, sammen med en samlet løsning.Tekniske specfikationerFarve: LysegråStørrelse: 1 modul

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: White
EAN: 5703302163316
Varenr.: 1017058206
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fuga afdækning til 2 x USB lader, 1 modul, lysegrå
12,56 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for 2 x USB lader, 1 modul, lysegrå
13 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for 2 x USB-lader, 1 modul, lysegrå
14 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Afdækning f/2xUSB Lader 1 modul, lysegrå
14 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga afdækning til 2 USB-ladere lysegrå
24,3 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga afdækning til 2 USB-ladere lysegrå
24,3 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for 2 x USB-lader, 1 modul, lysegrå
26 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for 2 x USB-lader, 1 modul, lysegrå
28 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga afdækning for 2 x USB lader, 1 modul, lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga afdækning for 2 x USB lader, 1 modul, lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl12 kr12 krKøb
2CS MEGASTORE DK12,56 kr51,56 krKøb
3LavprisVærktøj13 kr13 krKøb
4Greenline14 kr14 krKøb
5Elvvs.dk14 kr14 krKøb
6EL-GROSSISTEN24,3 kr24,3 krKøb
7EL-NETSALG24,3 kr24,3 krKøb
8LampeGuru.dk26 kr26 krKøb
9BilligVVS DK28 kr28 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Fuga afdækning for 2 x USB lader, 1 modul, lysegrå

PriceData har fulgt prisen på LK Fuga afdækning for 2 x USB lader, 1 modul, lysegrå i 173 dage. Laveste pris i perioden er 11,75 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 18 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 12 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for LK Fuga afdækning for 2 x USB lader, 1 modul, lysegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for LK Fuga afdækning for 2 x USB lader, 1 modul, lysegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202612 kr
11. maj 202612,56 kr
2. maj 202612 kr2 kr (14%)
24. apr. 202614 kr1 kr (7%)
23. apr. 202615 kr1 kr (7%)
21. mar. 202614 kr1,01 kr (8%)
17. mar. 202612,99 kr1,01 kr (7%)
12. mar. 202614 kr1 kr (8%)
8. mar. 202613 kr1,25 kr (11%)
2. mar. 202611,75 kr1,25 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret