Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA ® Afdækning for stikkontakt 1,5 modul med LED-lampe, 230 V 2-pol med jord, koksgrå

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302158404
Pris fra 32 krtil 95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK FUGA ® Afdækning for stikkontakt 1,5 modul med LED-lampe, 230 V 2-pol med jord, koksgrå og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for stikkontakt med jord og LED, 1,5 modul, koksgrå
32 kr
Til butik
LK Fuga afdækning for stikkontakt med jord og LED, 1,5 modul, koksgrå billede

Produktinformation

Afdækning til Fuga-stikkontakt med jord og LEDMed denne koksgrå LK Fuga afdækning til stikkontakt får du en elegant afslutning og ekstra synlighed til dit eludtag. Afdækningen er udstyret med en LED-indikator, der gør det let at se, om der er strøm på kon...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: White
Størrelse: 1.5 module
EAN: 5703302158404
Varenr.: 1017057812
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for stikkontakt med jord og LED, 1,5 modul, koksgrå
41 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Afdækning for stikkontakt 1,5 modul med LED-lampe, 230 V 2-pol med jord, koksgrå
41 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for stikkontakt med jord og LED, 1,5 modul, koksgrå
43 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Afdækning for Fuga stikkontakt 2-pol m. jord / LED
44,66 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Afdækning for Fuga stikkontakt 2-pol m. jord / LED
44,66 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Afdkning til stikkontakt med jord og LED-lampe, 1 modul, koksgr
63,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for stikkontakt med jord og LED, 1,5 modul, koksgrå
65 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for stikkontakt med jord og LED, 1,5 modul, koksgrå
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® Afdækning for stikkontakt 1,5 modul med LED-lampe, 230 V 2-pol med jord, koksgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® Afdækning for stikkontakt 1,5 modul med LED-lampe, 230 V 2-pol med jord, koksgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk32 kr32 krKøb
2LavprisEl41 kr41 krKøb
3Elvvs.dk41 kr41 krKøb
4Greenline43 kr43 krKøb
5EL-GROSSISTEN44,66 kr44,66 krKøb
6EL-NETSALG44,66 kr44,66 krKøb
7WATTOO.DK63,5 kr63,5 krKøb
8LavprisVVS65 kr65 krKøb
9BilligVVS DK95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA ® Afdækning for stikkontakt 1,5 modul med LED-lampe, 230 V 2-pol med jord, koksgrå

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA ® Afdækning for stikkontakt 1,5 modul med LED-lampe, 230 V 2-pol med jord, koksgrå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 31 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 44,66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for LK FUGA ® Afdækning for stikkontakt 1,5 modul med LED-lampe, 230 V 2-pol med jord, koksgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for LK FUGA ® Afdækning for stikkontakt 1,5 modul med LED-lampe, 230 V 2-pol med jord, koksgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202632 kr9 kr (22%)
23. maj 202641 kr9 kr (28%)
29. mar. 202632 kr6 kr (16%)
24. mar. 202638 kr3 kr (7%)
23. mar. 202641 kr3 kr (8%)
20. mar. 202638 kr3 kr (7%)
19. mar. 202641 kr3 kr (8%)
8. mar. 202638 kr6 kr (19%)
1. feb. 202632 kr7 kr (18%)
9. jan. 202639 kr5,66 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret