Gå til hovedindhold

LG Electronics LG UltraGear 37G800A-B - LED-skærm - gaming - 37 - 3840 x 2160 4K @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere

LG ElectronicsEAN: 8806096534687
Pris fra 5.409 krtil 5.889 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 480 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.665 kr 3. maj

Sammenlign priser på LG UltraGear 37G800A-B - LED-skærm - gaming - 37 - 3840 x 2160 4K @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5409 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 37G800A-B 37" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 165 Hz
5.409 kr
Til butik
LG 37G800A-B 37" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 165 Hz billede

Produktinformation

LG UltraGear 37G800A-B - LED-skærm - gaming - 37" - 3840 x 2160 4K @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 37G800A-B.AEUQ
EAN: 8806096534687
Varenr.: 1003605503
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
37" LG UltraGear 37G800A - 3840x2160 (4K) - 165Hz - VA
5.432 kr
Til butik
37" LG UltraGear 37G800A - 3840x2160 (4K) - 165Hz - VA billede

Produktinformation

LG UltraGear 37G800A monitor leverer medrivende 4K-gaming og multimedie med dyb kontrast og glidende bevægelser på et stort VA-panel. Størrelse: 37" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 165Hz Paneltype: VA Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.0 hub Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; AMD FreeSync Premium; HDR10; DisplayHDR 600 Hurtig responstid og adaptiv synkronisering hjælper med at reducere slør og screen tearing, mens HDR-understøttelse og høj lysstyrke løfter detaljerne i både spil og hverdagsindhold.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 37G800A-B.AEUQ
EAN: 8806096534687
Varenr.: 3456434
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG UltraGear 37G800A-B - LED-skærm - gaming - 37 - 3840 x 2160 4K @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere
5.439 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG UltraGear 37G800A-B 37" 4K kurvet gaming-skærm - 165 Hz, 1 ms, HDMI 2.1
-23%5.499 kr
Før 7.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG UltraGear 37G800A-B 37" 4K kurvet gaming-skærm - 165 Hz, 1 ms, HDMI 2.1
-22%5.519 kr
Før 7.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG 37G800A-B 37 VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 165 Hz
5.889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 37G800A-B - LED-skærm - gaming - 37 - 3840 x 2160 4K @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 37G800A-B - LED-skærm - gaming - 37 - 3840 x 2160 4K @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.409 kr5.409 krKøb
2Proshop DK5.432 kr5.432 krKøb
3CS MEGASTORE DK5.439 kr5.439 krKøb
4Boligcenter DK5.499 kr5.499 krKøb
5Vivas DK5.519 kr5.679 krKøb
6Ultrashop5.889 kr5.889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraGear 37G800A-B - LED-skærm - gaming - 37 - 3840 x 2160 4K @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere

PriceData har fulgt prisen på LG UltraGear 37G800A-B - LED-skærm - gaming - 37 - 3840 x 2160 4K @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere i 100 dage. Laveste pris i perioden er 4.665 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 6.770 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.742 kr.

Den nuværende pris på 5.409 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for LG UltraGear 37G800A-B - LED-skærm - gaming - 37 - 3840 x 2160 4K @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for LG UltraGear 37G800A-B - LED-skærm - gaming - 37 - 3840 x 2160 4K @ 165 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20265.409 kr45 kr (1%)
2. jun. 20265.364 kr66 kr (1%)
1. jun. 20265.298 kr23 kr (0%)
30. maj 20265.275 kr224 kr (4%)
29. maj 20265.499 kr124 kr (2%)
27. maj 20265.623 kr336 kr (6%)
24. maj 20265.287 kr553 kr (12%)
22. maj 20264.734 kr5 kr (0%)
15. maj 20264.739 kr5 kr (0%)
14. maj 20264.734 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret