Gå til hovedindhold

LG UltraGear 27GS95QE-B 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz

LGComputerskærmeEAN: 8806084749598
Pris fra 4.402 krtil 5.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.217 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.279 kr 26. maj

Sammenlign priser på LG UltraGear 27GS95QE-B 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4402 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraGear 27GS95QE-B 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz
4.402 kr
Til butik
LG UltraGear 27GS95QE-B 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

LG UltraGear 27GS95QE-B - OLED-monitor - gaming - 27" (26.5" til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 27GS95QE-B.AEU
EAN: 8806084749598
Varenr.: 1001826391
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
26.5" LG UltraGear 27GS95QE-B - 2560x1440 (QHD) - 240Hz - OLED
4.473 kr
Til butik
26.5" LG UltraGear 27GS95QE-B - 2560x1440 (QHD) - 240Hz - OLED billede

Produktinformation

LG UltraGear 27GS95QE-B OLED monitor leverer ekstremt hurtig respons og dyb kontrast til konkurrencedygtigt og immersivt gameplay. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 240Hz Paneltype: OLED Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.0 hub Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium Pro; NVIDIA G-SYNC Compatible; VESA Adaptive-Sync; HDR10; DisplayHDR 400 True Black; 0.03 ms responstid OLED-kontrast, hurtig pixelrespons og ergonomiske justeringer sikrer flydende gameplay og komfort under lange sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27GS95QE-B
EAN: 8806084749598
Varenr.: 3234237
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG UltraGear 27GS95QE-B 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz
5.519 kr
Til butik
LG UltraGear 27GS95QE-B 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

LG UltraGear 27GS95QE-B 27" Skærm Oplev en ny dimension af gaming med LG UltraGear 27GS95QE-B! Denne 27" skærm med en imponerende opløsning på 2560 x 1440 (2K) og en lynhurtig opdateringshastighed på 240Hz giver dig en glidende og responsiv spiloplevelse.

Produktspecifikationer

Kategori: TV & Lyd
EAN: 8806084749598
Varenr.: 45297
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm LG UltraGear 27GS95QE-B 26,5" QHD OLED 240 Hz (sort)
5.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm LG UltraGear 27GS95QE-B 26,5" QHD OLED 240 Hz (sort)
5.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 27GS95QE-B 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 27GS95QE-B 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.402 kr4.402 krKøb
2Proshop DK4.473 kr4.473 krKøb
3Ultrashop5.519 kr5.519 krKøb
4Boligcenter DK5.599 kr5.599 krKøb
5Vivas DK5.619 kr5.808 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraGear 27GS95QE-B 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz

PriceData har fulgt prisen på LG UltraGear 27GS95QE-B 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.979 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 4.483 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.323 kr.

Den nuværende pris på 4.402 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for LG UltraGear 27GS95QE-B 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for LG UltraGear 27GS95QE-B 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.402 kr25 kr (1%)
27. maj 20264.377 kr98 kr (2%)
26. maj 20264.279 kr23 kr (1%)
25. maj 20264.302 kr64 kr (1%)
24. maj 20264.366 kr92 kr (2%)
23. maj 20264.458 kr40 kr (1%)
22. maj 20264.418 kr23 kr (1%)
21. maj 20264.441 kr24 kr (1%)
18. maj 20264.465 kr1 kr (0%)
14. maj 20264.466 kr42 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret