Gå til hovedindhold

iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB3295QSU-B1 31.5" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz

IiyamaEAN: 4948570127122
Pris fra 2.092 krtil 3.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.027 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.073 kr 3. maj

Sammenlign priser på iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB3295QSU-B1 31.5" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2092 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB3295QSU-B1 31.5" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz
2.092 kr
Til butik
iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB3295QSU-B1 31.5" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB3295QSU-B1 - LED-skærm - gaming - 31.5" - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - Fast VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 0.4 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - mat sort

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: GB3295QSU-B1
EAN: 4948570127122
Varenr.: 1003768521
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama G-Master Gold Phoenix GB3295QSU - 2560x1440 (QHD) - 240Hz - VA
2.132 kr
Til butik
iiyama G-Master Gold Phoenix GB3295QSU - 2560x1440 (QHD) - 240Hz - VA billede

Produktinformation

iiyama G-Master Gold Phoenix GB3295QSU monitor leverer hurtigt og responsivt gameplay med stærk kontrast og glidende bevægelser fra sit VA-panel. Størrelse: 32" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 240Hz Paneltype: VA Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium Høj opdateringshastighed og adaptiv synkronisering hjælper med at minimere forstyrrelser i hurtige scener, mens den justerbare fod giver behagelig visning under lange sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: GB3295QSU-B1
EAN: 4948570127122
Varenr.: 3445136
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB3295QSU-B1 31.5 Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz
2.819 kr
Til butik
iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB3295QSU-B1 31.5 Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB3295QSU-B1 315 Oplev gaming på et helt nyt niveau med iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB3295QSU-B1 315. Denne imponerende 32” skærm leverer en fantastisk 2560 x 1440 2K opløsning, der sikrer skarpe og klare billeder, uan

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 4948570127122
Varenr.: 124345
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iiyama G-Master GB3295QSU-B1 32" gaming-skærm - 2560×1440, 240 Hz, Fast VA, USB-C
3.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iiyama G-Master GB3295QSU-B1 32" gaming-skærm - 2560×1440, 240 Hz, Fast VA, USB-C
3.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB3295QSU-B1 31.5" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB3295QSU-B1 31.5" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.092 kr2.092 krKøb
2Proshop DK2.132 kr2.132 krKøb
3Ultrashop2.819 kr2.819 krKøb
4Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
5Vivas DK3.119 kr4.318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB3295QSU-B1 31.5" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz

PriceData har fulgt prisen på iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB3295QSU-B1 31.5" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz i 142 dage. Laveste pris i perioden er 1.992 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 2.342 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.154 kr.

Den nuværende pris på 2.092 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB3295QSU-B1 31.5" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB3295QSU-B1 31.5" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.092 kr12 kr (1%)
25. maj 20262.080 kr1 kr (0%)
24. maj 20262.079 kr4 kr (0%)
23. maj 20262.075 kr8 kr (0%)
22. maj 20262.083 kr3 kr (0%)
20. maj 20262.080 kr2 kr (0%)
17. maj 20262.078 kr5 kr (0%)
16. maj 20262.083 kr6 kr (0%)
15. maj 20262.077 kr2 kr (0%)
14. maj 20262.079 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret