Gå til hovedindhold

LG UltraGear 34GS95QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz

LGComputer – tilbehørEAN: 8806084809421
Pris fra 6.768 krtil 10.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.351 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.733 kr 28. mar.

Sammenlign priser på LG UltraGear 34GS95QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6768 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraGear 34GS95QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz
6.768 kr
Til butik
LG UltraGear 34GS95QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

LG UltraGear 34GS95QE-B - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34" (33.9" til at se) - 3440 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 34GS95QE-B.AEU
EAN: 8806084809421
Varenr.: 1001889520
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" LG UltraGear 34GS95QE-B - 3440×1440 (UWQHD) - 240 Hz - OLED
7.359 kr
Til butik
34" LG UltraGear 34GS95QE-B - 3440×1440 (UWQHD) - 240 Hz - OLED billede

Produktinformation

LG UltraGear 34GS95QE-B OLED monitor leverer immersive ultrabrede billeder og præcise farver til hurtig gameplay og farvekritisk kreativt arbejde. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 × 1440 (UWQHD) Refresh rate: 240 Hz Panel type: OLED Tilslutninger: 2 × HDMI, DisplayPort, USB 3.0 hub Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium Pro; NVIDIA G-SYNC Compatible; VESA Adaptive-Sync; DisplayHDR 400 True Black; 0.03 ms response time; 98.5 % DCI-P3 Fremragende farvenøjagtighed, næsten øjeblikkelig responstid og adaptive-sync sikrer jævn bevægelse uden screen tearing og præcis farvegengivelse til krævende kreative projekter.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 34GS95QE-B
EAN: 8806084809421
Varenr.: 3238732
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG UltraGear 34GS95QE-B 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz
8.179 kr
Til butik
LG UltraGear 34GS95QE-B 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

Oplev gamet i en ny dimension med LG UltraGear 34GS95QE-B, en imponerende 34-tommer UltraWide skærm med en opløsning på 3440 x 1440. Denne skærm er designet til at give dig en uovertruffen visuel oplevelse, så du kan dykke ind i dine yndlingsspil som aldr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme & Displays
EAN: 8806084809421
Varenr.: 59840
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Buet gaming skærm LG UltraGear 34" OLED WQHD (34GS95QE-B) - 240 Hz
-6%8.299 kr
Før 8.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Buet gaming skærm LG UltraGear 34" OLED WQHD (34GS95QE-B) - 240 Hz
-6%8.319 kr
Før 8.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg Ultragear 34gs95qe Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels 21:9 240hz
10.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 34GS95QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 34GS95QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.768 kr6.768 krKøb
2Proshop DK7.359 kr7.359 krKøb
3Ultrashop8.179 kr8.179 krKøb
4Boligcenter DK8.299 kr8.299 krKøb
5Vivas DK8.319 kr8.718 krKøb
6Dustin DK10.119 kr10.205,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraGear 34GS95QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz

PriceData har fulgt prisen på LG UltraGear 34GS95QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz i 187 dage. Laveste pris i perioden er 5.076 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 7.429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.280 kr.

Den nuværende pris på 6.768 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for LG UltraGear 34GS95QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for LG UltraGear 34GS95QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20266.768 kr557 kr (8%)
14. apr. 20267.325 kr188 kr (3%)
13. apr. 20267.137 kr123 kr (2%)
2. apr. 20267.014 kr4 kr (0%)
29. mar. 20267.018 kr285 kr (4%)
28. mar. 20266.733 kr220 kr (3%)
26. mar. 20266.953 kr22 kr (0%)
25. mar. 20266.931 kr22 kr (0%)
24. mar. 20266.909 kr115 kr (2%)
23. mar. 20266.794 kr61 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret