Gå til hovedindhold

Dell Alienware AW3425DW - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (34.2 til at se) - 3440 x 1440 @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184962756
Pris fra 5.864 krtil 7.139 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.275 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.999 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Alienware AW3425DW - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (34.2 til at se) - 3440 x 1440 @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5864 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Alienware AW3425DW 34" QD-OLED 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz
5.864 kr
Til butik
Alienware AW3425DW 34" QD-OLED 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

Alienware AW3425DW - OLED-skærm - gaming - kurvet - 34" - 3440 x 1440 QHD @ 240 Hz - QD-OLED - 1000 cd/m² - 1,500,000:1 - 0.03 ms - 2x HDMI, DisplayPort, USB hub

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: GAME-AW3425DW
EAN: 5397184962756
Varenr.: 1003429490
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Alienware Aw3425dw 34 tommer 3440 × 1440pixels Oled 21:9 240hz
6.249 kr
Til butik
Dell Alienware Aw3425dw 34 tommer 3440 × 1440pixels Oled 21:9 240hz billede

Produktinformation

34 tommer WQHD (3440x1440) curved OLED giver en medrivende 21:9‑visning QD-OLED med 1,07 milliarder farver og 99,3 % DCI-P3 for præcis farvegengivelse 240 Hz og 0,03 ms GTG (grå-til-grå) plus G-SYNC reducerer bevægelsesslør Picture-in-Picture viser et indsat billede, Picture-by-Picture opdeler to indgange USB-C‑opladning, HDMI 2.1, indbygget hub og højdejusterbart stativ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Gaming-skærme
Artikel nr.: GAME-AW3425DW
EAN: 5397184962756
Varenr.: 5020055808
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alienware AW3425DW - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (34.2 til at se) - 3440 x 1440 @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose
6.359 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" Dell Alienware AW3425DW - 3440x1440 (UWQHD) - 240Hz - QD-OLED
6.699 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm Dell Alienware AW3425DW 34" QD?OLED, 3440 × 1440, 240 Hz
-1%6.799 kr
Før 6.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm Dell Alienware AW3425DW 34" QD?OLED, 3440 × 1440, 240 Hz
-1%6.819 kr
Før 6.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Alienware AW3425DW 34 QD-OLED 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz
7.139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alienware AW3425DW - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (34.2 til at se) - 3440 x 1440 @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alienware AW3425DW - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (34.2 til at se) - 3440 x 1440 @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.864 kr5.864 krKøb
2Dustin DK6.249 kr6.335,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK6.359 kr6.558 krKøb
4Proshop DK6.699 kr6.699 krKøb
5Boligcenter DK6.799 kr6.799 krKøb
6Vivas DK6.819 kr6.979 krKøb
7Ultrashop7.139 kr7.139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alienware AW3425DW - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (34.2 til at se) - 3440 x 1440 @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

PriceData har fulgt prisen på Alienware AW3425DW - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (34.2 til at se) - 3440 x 1440 @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose i 184 dage. Laveste pris i perioden er 4.682 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 5.864 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.373 kr.

Den nuværende pris på 5.864 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Alienware AW3425DW - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (34.2 til at se) - 3440 x 1440 @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Alienware AW3425DW - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34 (34.2 til at se) - 3440 x 1440 @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20265.864 kr64 kr (1%)
16. maj 20265.800 kr43 kr (1%)
11. maj 20265.757 kr18 kr (0%)
9. maj 20265.739 kr45 kr (1%)
8. maj 20265.694 kr195 kr (4%)
22. apr. 20265.499 kr258 kr (4%)
18. apr. 20265.757 kr25 kr (0%)
17. apr. 20265.732 kr25 kr (0%)
11. apr. 20265.757 kr24 kr (0%)
10. apr. 20265.733 kr24 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret