Gå til hovedindhold

LG UltraGear 39GS95QE-B 39" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz

LGComputer – tilbehørEAN: 8806084809438
Pris fra 7.888 krtil 9.811 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.923 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.732 kr 20. maj

Sammenlign priser på LG UltraGear 39GS95QE-B 39" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7888 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraGear 39GS95QE-B 39" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz
7.888 kr
Til butik
LG UltraGear 39GS95QE-B 39" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

LG UltraGear 39GS95QE-B - OLED-monitor - gaming - kurvet - 39" - 3440 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 39GS95QE-B.AEU
EAN: 8806084809438
Varenr.: 1002202992
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
39" LG UltraGear 39GS95QE-B - 3440x1440 (UWQHD) - 240Hz - OLED
7.957 kr
Til butik
39" LG UltraGear 39GS95QE-B - 3440x1440 (UWQHD) - 240Hz - OLED billede

Produktinformation

LG UltraGear 39GS95QE-B OLED buet gaming-monitor leverer fordybende ultrawide-billeder og præcise farver, ideel til kompetitivt gameplay og kreativt arbejde. Størrelse: 39" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 240Hz Paneltype: OLED Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.0 hub Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium Pro; NVIDIA G-SYNC Compatible; VESA Adaptive-Sync; DisplayHDR 400 True Black; 98.5% DCI-P3 Den buede OLED-skærm, brede farveskala og adaptive sync-teknologi giver glatte, detaljerede billeder og ergonomisk justerbarhed til lange sessioner og præcist farvefølsomt arbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 39GS95QE-B
EAN: 8806084809438
Varenr.: 3238731
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg Ultragear 39gs95qe Curved 39 tommer 3440 × 1440pixels Oled 21:9 240hz
-0%9.811 kr
Før 9.811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lg Ultragear 39gs95qe Curved 39 tommer 3440 × 1440pixels Oled 21:9 240hz billede

Produktinformation

39" 21:9 curved OLED skaber en medrivende ultrawide-arbejdsplads 3440 x 1440-opløsning viser skarpe, filmiske detaljer i apps 240 Hz opdateringshastighed og 0,03 ms responstid reducerer bevægelsesslør og inputlag HDR10+ med VESA DisplayHDR True Black 400 leverer dybe sorte nuancer Hardwarekalibrering og 98,5 % DCI-P3 holder farvegengivelsen præcis og ensartet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Gaming-skærme
Artikel nr.: 39GS95QE-B
EAN: 8806084809438
Varenr.: 5020004252

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 39GS95QE-B 39" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 39GS95QE-B 39" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.888 kr7.888 krKøb
2Proshop DK7.957 kr7.957 krKøb
3Dustin DK9.811 kr9.897,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraGear 39GS95QE-B 39" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz

PriceData har fulgt prisen på LG UltraGear 39GS95QE-B 39" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 7.188 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 8.710 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.857 kr.

Den nuværende pris på 7.888 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for LG UltraGear 39GS95QE-B 39" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for LG UltraGear 39GS95QE-B 39" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20267.888 kr33 kr (0%)
22. maj 20267.921 kr189 kr (2%)
20. maj 20267.732 kr69 kr (1%)
15. maj 20267.801 kr69 kr (1%)
9. maj 20267.732 kr69 kr (1%)
7. maj 20267.801 kr504 kr (6%)
28. apr. 20268.305 kr138 kr (2%)
27. apr. 20268.443 kr185 kr (2%)
18. apr. 20268.258 kr263 kr (3%)
14. apr. 20267.995 kr267 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret