Gå til hovedindhold

LG UltraGear 32GQ950P-B 32" Nano IPS with ATW (Advanced True Wide Polarizer) 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 144Hz

LGComputerskærmeEAN: 8806084026286
Pris fra 5.258 krtil 6.059 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 801 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.879 kr 13. apr.

Sammenlign priser på LG UltraGear 32GQ950P-B 32" Nano IPS with ATW (Advanced True Wide Polarizer) 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 144Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5258 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" LG UltraGear 32GQ950P-B - 3840x2160 (4K) - 144Hz - IPS
5.258 kr
Til butik
32" LG UltraGear 32GQ950P-B - 3840x2160 (4K) - 144Hz - IPS billede

Produktinformation

LG UltraGear 32GQ950P-B monitor leverer højtydende gaming med Nano IPS farvenøjagtighed og hurtig respons for kompetitivt gameplay og en immersiv oplevelse. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 144Hz Paneltype: Nano IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.0 hub Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; AMD FreeSync Premium Pro; NVIDIA G-SYNC Compatible; DisplayHDR 1000; Dynamic Action Sync HDR-ydelse, præcis farvegengivelse og ergonomiske justeringer sikrer komfort ved lange sessioner og præcise billeder til både gaming og kreativt arbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 32GQ950P-B
EAN: 8806084026286
Varenr.: 3189299
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraGear 32GQ950P-B 32" Nano IPS with ATW (Advanced True Wide Polarizer) 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 144Hz
5.414 kr
Til butik
LG UltraGear 32GQ950P-B 32" Nano IPS with ATW (Advanced True Wide Polarizer) 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 144Hz billede

Produktinformation

LG UltraGear 32GQ950P-B - LED-skærm - gaming - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 144 Hz - Nano IPS with ATW (Advanced True Wide Polarizer) - 1000 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 1000 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - grå, sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 32GQ950P-B.AEU
EAN: 8806084026286
Varenr.: 1001084989
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LG UltraGear 32GQ950P-B 32 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 144Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk
6.059 kr
Til butik
LG UltraGear 32GQ950P-B 32 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 144Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LG UltraGear 32GQ950P-B - Suveræn 32" 4K gamingoplevelse med lynhurtig responstid LG UltraGear 32GQ950P-B er en kraftfuld 32" gamingskærm, der leverer en fantastisk 4K-opløsning (3840 x 2160) med imponerende detaljeniveau og farvenøjagtighed.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 8806084026286
Varenr.: 49264749642064

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 32GQ950P-B 32" Nano IPS with ATW (Advanced True Wide Polarizer) 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 144Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 32GQ950P-B 32" Nano IPS with ATW (Advanced True Wide Polarizer) 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 144Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK5.258 kr5.258 krKøb
2CompuMail DK5.414 kr5.414 krKøb
3Geekd6.059 kr6.059 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraGear 32GQ950P-B 32" Nano IPS with ATW (Advanced True Wide Polarizer) 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 144Hz

PriceData har fulgt prisen på LG UltraGear 32GQ950P-B 32" Nano IPS with ATW (Advanced True Wide Polarizer) 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 144Hz i 180 dage. Laveste pris i perioden er 4.856 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 6.819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.344 kr.

Den nuværende pris på 5.258 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for LG UltraGear 32GQ950P-B 32" Nano IPS with ATW (Advanced True Wide Polarizer) 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 144Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for LG UltraGear 32GQ950P-B 32" Nano IPS with ATW (Advanced True Wide Polarizer) 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 144Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20265.258 kr199 kr (4%)
2. jun. 20265.059 kr12 kr (0%)
1. jun. 20265.047 kr5 kr (0%)
31. maj 20265.042 kr4 kr (0%)
29. maj 20265.038 kr25 kr (0%)
27. maj 20265.013 kr245 kr (5%)
6. maj 20265.258 kr233 kr (5%)
5. maj 20265.025 kr142 kr (3%)
28. apr. 20264.883 kr83 kr (2%)
25. apr. 20264.966 kr47 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret