Gå til hovedindhold

LG Electronics LG UltraGear 32GX870A-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

LG ElectronicsComputerskærmeEAN: 8806096510520
Pris fra 7.484 krtil 9.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.535 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.614 kr 29. apr.

Sammenlign priser på LG UltraGear 32GX870A-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7484 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraGear 32GX870A-B 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm
7.484 kr
Til butik
LG UltraGear 32GX870A-B 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm billede

Produktinformation

LG UltraGear 32GX870A-B - OLED-monitor - gaming - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 32GX870A-B.AEU
EAN: 8806096510520
Varenr.: 1003597188
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" LG UltraGear 32GX870A - 3840x2160 (4K) - 240Hz - OLED - 90W USB-C
8.502 kr
Til butik
32" LG UltraGear 32GX870A - 3840x2160 (4K) - 240Hz - OLED - 90W USB-C billede

Produktinformation

LG UltraGear 32GX870A OLED-monitor leverer høj kontrast og flydende bevægelser til kompetitivt gameplay og krævende kreativt arbejde. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 240Hz Paneltype: OLED Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium Pro; NVIDIA G-SYNC Compatible; VESA Adaptive-Sync; HDR10; DisplayHDR 400 True Black; USB-hub Præcis farvedækning, HDR-understøttelse og fleksibel ergonomi hjælper dig med at sidde komfortabelt, mens du bevarer ensartet billedkvalitet ved både hurtig action og detaljeret redigering.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 32GX870A-B.AEU
EAN: 8806096510520
Varenr.: 3442431
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG UltraGear 32GX870A-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere
8.617 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG UltraGear 32GX870A-B 32" OLED 4K gaming-skærm - 240 Hz, HDMI/DP/USB-C med dok
-21%8.699 kr
Før 10.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG UltraGear 32GX870A-B 32" OLED 4K gaming-skærm - 240 Hz, HDMI/DP/USB-C med dok
-21%8.719 kr
Før 11.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG UltraGear 32GX870A-B 32 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm
9.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 32GX870A-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 32GX870A-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.484 kr7.484 krKøb
2Proshop DK8.502 kr8.502 krKøb
3CS MEGASTORE DK8.617 kr8.617 krKøb
4Boligcenter DK8.699 kr8.699 krKøb
5Vivas DK8.719 kr8.769 krKøb
6Ultrashop9.019 kr9.019 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraGear 32GX870A-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

PriceData har fulgt prisen på LG UltraGear 32GX870A-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere i 168 dage. Laveste pris i perioden er 6.614 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 8.283 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.662 kr.

Den nuværende pris på 7.484 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for LG UltraGear 32GX870A-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for LG UltraGear 32GX870A-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20267.484 kr191 kr (3%)
10. maj 20267.293 kr191 kr (3%)
8. maj 20267.484 kr6 kr (0%)
30. apr. 20267.490 kr876 kr (13%)
29. apr. 20266.614 kr725 kr (10%)
27. apr. 20267.339 kr14 kr (0%)
26. apr. 20267.325 kr17 kr (0%)
25. apr. 20267.342 kr148 kr (2%)
29. mar. 20267.490 kr102 kr (1%)
28. mar. 20267.592 kr17 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret