Gå til hovedindhold

LG UltraGear 32GS75Q-B 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz

LGComputerskærmeEAN: 8806096087787
Pris fra 2.123 krtil 2.899 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 776 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.111 kr 24. maj

Sammenlign priser på LG UltraGear 32GS75Q-B 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2123 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraGear 32GS75Q-B 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz
2.123 kr
Til butik
LG UltraGear 32GS75Q-B 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz billede

Produktinformation

LG UltraGear 32GS75Q-B - LCD-skærm - gaming - 32" (31.5" til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 32GS75Q-B
EAN: 8806096087787
Varenr.: 1002204048
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" LG UltraGear 32GS75Q-B - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - IPS
2.123 kr
Til butik
32" LG UltraGear 32GS75Q-B - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - IPS billede

Produktinformation

LG UltraGear 32GS75Q-B gaming monitor kombinerer hurtig reaktion og levende IPS-farvegengivelse til kompetitivt gameplay og immersiv action. Størrelse: 32" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 180Hz Paneltype: IPS Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync; NVIDIA G-SYNC Compatible; VESA Adaptive-Sync; 1 ms responstid; HDR10; DisplayHDR 400; 99% sRGB; Black Stabilizer; Dynamic Action Sync; Crosshair Display Ergonomiske justeringer, præcis farvegengivelse og adaptiv-sync teknologi giver flydende, lav latenstid gameplay med reduceret screen tearing og taktiske værktøjer til forbedret sigte og situationsforståelse.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 32GS75Q-B
EAN: 8806096087787
Varenr.: 3305429
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm LG UltraGear 32GS75Q-B 32" QHD IPS 180 Hz
-11%2.499 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming skærm LG UltraGear 32GS75Q-B 32" QHD IPS 180 Hz billede

Produktinformation

LG UltraGear 32GS75Q-B - LCD-skærm - gaming - 32" (31.5" til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPortGenereltAdaptive-Sync teknologi: AMD FreeSyncVESA Adaptive-SyncNVIDIA G-SYNC CompatibleDiagonal størrelse: 32"Dimensioner (B x D x H): 71.39 cm x 25.37 cm x 61.1 cm - med stander (højeste position)Egenskaber: Crosshair DisplayFlicker SafeReader ModeFactory CalibrationSmart Energy Saving-teknologiBlack StabilizerColor Weakness ModeFPS CounterHDR Effectauto-inputkontaktbrugerdefineret nøgleGaming GUI3-side virtually borderless designEnergiklasse: Klasse FEnergiklasse (HDR): Klasse GEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1936473Farve support: 1,07 milliarder farverFarvespektrum: 99% sRGB (CIE 1931)Formatforhold: 16:9Gaming: JaHDR-certificering: DisplayHDR 400HDR-format: HDR10Kontrastforhold: 1200:1Lodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 400 cd/m²Paneltype: IPSPixel Pitch: 0.2727 mmResponstid: 1 ms (grå til grå hurtig)Skærmtype: LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: QHD 2560 x 1440 ved 180 HzSynlig diameter: 31.5"Vandret synsvinkel: 178Vægt: 7.5 kg

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Vægt: 12g
EAN: 8806096087787
Varenr.: 1831342
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm LG UltraGear 32GS75Q-B 32" QHD IPS 180 Hz
-11%2.519 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LG Electronics LG UltraGear 32GS75Q-B 32" gaming-skærm. Få mere
2.781 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG UltraGear 32GS75Q-B 32 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz
2.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 32GS75Q-B 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 32GS75Q-B 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.123 kr2.123 krKøb
2Proshop DK2.123 kr2.123 krKøb
3Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
4Vivas DK2.519 kr2.569 krKøb
5Teknikproffset DK2.781 kr2.860 krKøb
6Ultrashop2.899 kr2.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraGear 32GS75Q-B 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz

PriceData har fulgt prisen på LG UltraGear 32GS75Q-B 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.077 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 2.372 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.191 kr.

Den nuværende pris på 2.123 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for LG UltraGear 32GS75Q-B 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for LG UltraGear 32GS75Q-B 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20262.123 kr44 kr (2%)
2. jun. 20262.167 kr44 kr (2%)
30. maj 20262.123 kr3 kr (0%)
29. maj 20262.126 kr15 kr (1%)
24. maj 20262.111 kr27 kr (1%)
23. maj 20262.138 kr11 kr (1%)
21. maj 20262.127 kr88 kr (4%)
20. maj 20262.215 kr66 kr (3%)
19. maj 20262.281 kr33 kr (1%)
18. maj 20262.314 kr44 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret