Gå til hovedindhold

LG UltraGear 32GS95UX-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere

LGComputerskærmeEAN: 8806096173633
Pris fra 8.088 krtil 8.285 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.302 kr 3. apr.

Sammenlign priser på LG UltraGear 32GS95UX-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8088 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraGear 32GS95UX-B 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 480Hz Pivot Skærm
8.088 kr
Til butik
LG UltraGear 32GS95UX-B 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 480Hz Pivot Skærm billede

Produktinformation

LG UltraGear 32GS95UX-B - OLED-monitor - gaming - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 480 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 32GS95UX-B
EAN: 8806096173633
Varenr.: 1002230420
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" LG UltraGear 32GS95UX-B - 3840x2160 (4K) - 240Hz - OLED
8.124 kr
Til butik
32" LG UltraGear 32GS95UX-B - 3840x2160 (4K) - 240Hz - OLED billede

Produktinformation

LG UltraGear 32GS95UX-B OLED-monitor optimeret til immersivt og kompetitivt gameplay med dyb kontrast og præcis farvegengivelse. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 240Hz @ 4K / 480Hz @ FHD Paneltype: OLED Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.0 hub Særlige funktioner: Black Stabilizer; DAS Mode; VESA Adaptive-Sync (AMD FreeSync Premium Pro; NVIDIA G-SYNC Compatible); DisplayHDR 400 True Black Dyb kontrast og næsten øjeblikkelig responstid kombineret med adaptive-sync og præcise farver sikrer flydende, immersive billeder samt hurtig, præcis ydeevne til både hurtig action og indholdsproduktion.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 32GS95UX-B.AEU
EAN: 8806096173633
Varenr.: 3361110
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG UltraGear 32GS95UX-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere
8.285 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 32GS95UX-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 32GS95UX-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.088 kr8.088 krKøb
2Proshop DK8.124 kr8.124 krKøb
3CS MEGASTORE DK8.285 kr8.285 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraGear 32GS95UX-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere

PriceData har fulgt prisen på LG UltraGear 32GS95UX-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.904 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 10.247 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.780 kr.

Den nuværende pris på 8.088 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for LG UltraGear 32GS95UX-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for LG UltraGear 32GS95UX-B - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20268.088 kr36 kr (0%)
31. maj 20268.124 kr521 kr (7%)
30. maj 20267.603 kr24 kr (0%)
24. maj 20267.579 kr24 kr (0%)
23. maj 20267.603 kr51 kr (1%)
22. maj 20267.654 kr434 kr (5%)
2. maj 20268.088 kr488 kr (6%)
1. maj 20267.600 kr297 kr (4%)
26. apr. 20267.303 kr36 kr (0%)
15. apr. 20267.339 kr36 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret