Gå til hovedindhold

LG Electronics LG UltraGear 32GS75Q-B - LCD-skærm - gaming - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort

LG ElectronicsComputerskærmeEAN: 8806096087787
Pris fra 2.167 krtil 2.899 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 732 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.111 kr 24. maj

Sammenlign priser på LG UltraGear 32GS75Q-B - LCD-skærm - gaming - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2167 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraGear 32GS75Q-B 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz
2.167 kr
Til butik
LG UltraGear 32GS75Q-B 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz billede

Produktinformation

LG UltraGear 32GS75Q-B - LCD-skærm - gaming - 32" (31.5" til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 32GS75Q-B
EAN: 8806096087787
Varenr.: 1002204048
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" LG UltraGear 32GS75Q-B - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - IPS
2.167 kr
Til butik
32" LG UltraGear 32GS75Q-B - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - IPS billede

Produktinformation

LG UltraGear 32GS75Q-B gaming monitor kombinerer hurtig reaktion og levende IPS-farvegengivelse til kompetitivt gameplay og immersiv action. Størrelse: 32" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 180Hz Paneltype: IPS Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync; NVIDIA G-SYNC Compatible; VESA Adaptive-Sync; 1 ms responstid; HDR10; DisplayHDR 400; 99% sRGB; Black Stabilizer; Dynamic Action Sync; Crosshair Display Ergonomiske justeringer, præcis farvegengivelse og adaptiv-sync teknologi giver flydende, lav latenstid gameplay med reduceret screen tearing og taktiske værktøjer til forbedret sigte og situationsforståelse.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 32GS75Q-B
EAN: 8806096087787
Varenr.: 3305429
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG UltraGear 32GS75Q-B - LCD-skærm - gaming - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort
2.398 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm LG UltraGear 32GS75Q-B 32" QHD IPS 180 Hz
-11%2.499 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm LG UltraGear 32GS75Q-B 32" QHD IPS 180 Hz
-11%2.519 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LG Electronics LG UltraGear 32GS75Q-B 32" gaming-skærm. Få mere
2.770 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG UltraGear 32GS75Q-B 32 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz
2.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 32GS75Q-B - LCD-skærm - gaming - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 32GS75Q-B - LCD-skærm - gaming - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.167 kr2.167 krKøb
2Proshop DK2.167 kr2.167 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.398 kr2.398 krKøb
4Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
5Vivas DK2.519 kr2.569 krKøb
6Teknikproffset DK2.770 kr2.849 krKøb
7Ultrashop2.899 kr2.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraGear 32GS75Q-B - LCD-skærm - gaming - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort

PriceData har fulgt prisen på LG UltraGear 32GS75Q-B - LCD-skærm - gaming - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.077 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 2.372 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.192 kr.

Den nuværende pris på 2.167 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for LG UltraGear 32GS75Q-B - LCD-skærm - gaming - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for LG UltraGear 32GS75Q-B - LCD-skærm - gaming - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.167 kr44 kr (2%)
30. maj 20262.123 kr3 kr (0%)
29. maj 20262.126 kr15 kr (1%)
24. maj 20262.111 kr27 kr (1%)
23. maj 20262.138 kr11 kr (1%)
21. maj 20262.127 kr88 kr (4%)
20. maj 20262.215 kr66 kr (3%)
19. maj 20262.281 kr33 kr (1%)
18. maj 20262.314 kr44 kr (2%)
17. maj 20262.358 kr233 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret