Gå til hovedindhold

LG Electronics LG UltraGear 32GS60QC-B 32 2560 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz

LG ElectronicsComputerskærmeEAN: 8806096090657
Pris fra 1.568 krtil 1.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 351 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.561 kr 28. mar.

Sammenlign priser på LG UltraGear 32GS60QC-B 32 2560 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1568 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraGear 32GS60QC-B 32" VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz
1.568 kr
Til butik
LG UltraGear 32GS60QC-B 32" VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz billede

Produktinformation

LG UltraGear 32GS60QC-B - LED-skærm - gaming - kurvet - 32" - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 32GS60QC-B.AEUQ
EAN: 8806096090657
Varenr.: 1002202989
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" LG 32GS60QC-B - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - VA
1.568 kr
Til butik
32" LG 32GS60QC-B - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - VA billede

Produktinformation

LG 32GS60QC-B buet gamingmonitor leverer en medrivende, kompetitiv spiloplevelse med dyb kontrast og levende farver fra sit VA-panel. Størrelse: 31.5" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringshastighed: 180Hz Paneltype: VA Særlige funktioner: 1000R curvature; 1ms (GtG) responstid; sRGB 99% (Typ.); HDR10; AMD FreeSync; Flimmerfri teknologi Høj kontrast, hurtig respons og præcise farver giver klarere visuelle detaljer og bedre reaktionsevne i både konkurrencepræget og fortællingsbaseret gaming.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 32GS60QC-B
EAN: 8806096090657
Varenr.: 3318459
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG 32GS60QC-B 32 Gaming Monitor 2560x1440 180Hz
1.639 kr
Til butik
LG 32GS60QC-B 32 Gaming Monitor 2560x1440 180Hz billede

Produktinformation

LG UltraGear 32GS60QC Gaming Monitor - QHD Display Optimer din gamingoplevelse med LG UltraGear 32GS60QC-gamingmonitoren. Denne imponerende 32-tomme skærm byder på en QHD-opløsning (2560x1440), der leverer krystalklare billeder og detaljerigdom, hvilket g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme & Displays
EAN: 8806096090657
Varenr.: 109316
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm LG UltraGear 32GS60QC-B 32" QHD 180 Hz (kurvet VA)
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm LG UltraGear 32GS60QC-B 32" QHD 180 Hz (kurvet VA)
1.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 32GS60QC-B 32 2560 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 32GS60QC-B 32 2560 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.568 kr1.568 krKøb
2Proshop DK1.568 kr1.568 krKøb
3Ultrashop1.639 kr1.639 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraGear 32GS60QC-B 32 2560 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz

PriceData har fulgt prisen på LG UltraGear 32GS60QC-B 32 2560 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.329 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 1.609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.505 kr.

Den nuværende pris på 1.568 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for LG UltraGear 32GS60QC-B 32 2560 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for LG UltraGear 32GS60QC-B 32 2560 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.568 kr2 kr (0%)
27. maj 20261.570 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.571 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.572 kr1 kr (0%)
5. maj 20261.571 kr1 kr (0%)
3. maj 20261.572 kr8 kr (1%)
14. apr. 20261.580 kr5 kr (0%)
11. apr. 20261.585 kr1 kr (0%)
10. apr. 20261.586 kr8 kr (1%)
9. apr. 20261.594 kr21 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret