Gå til hovedindhold

LG UltraGear 24G411A-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz

LGComputerskærmeEAN: 8806096571583
Pris fra 637 krtil 819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 612 kr 3. apr.

Sammenlign priser på LG UltraGear 24G411A-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 637 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraGear 24G411A-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz
637 kr
Til butik
LG UltraGear 24G411A-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz billede

Produktinformation

LG UltraGear 24G411A-B - G4 Series - LED-skærm - gaming - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 24G411A-B.AEU
EAN: 8806096571583
Varenr.: 1003598388
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" LG UltraGear 24G411A-B - 1920x1080 (FHD) - 120Hz - IPS
637 kr
Til butik
24" LG UltraGear 24G411A-B - 1920x1080 (FHD) - 120Hz - IPS billede

Produktinformation

LG UltraGear 24G411A-B monitor leverer responsivt gameplay og klare billeder til hurtige actionspil, med et IPS-panel for brede betragtningsvinkler og præcise farver. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 120Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync; NVIDIA G-SYNC Compatible; HDR10; Flicker Safe; Reader Mode; Black Stabilizer Hurtig bevægelseshåndtering og præcis farvegengivelse hjælper dig med at opdage detaljer og forblive komfortabel under længere spilsessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 24G411A-B.AEU
EAN: 8806096571583
Varenr.: 3424446
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm LG UltraGear 24G411A-B 24" Full HD IPS 144 Hz
-13%789 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming skærm LG UltraGear 24G411A-B 24" Full HD IPS 144 Hz billede

Produktinformation

Fordele ved gaming skærm i Full HDLG UltraGear 24G411A-B er en 24" IPS-skærm designet til spil og hurtig underholdning. Med 144 Hz opdateringshastighed (overclock) og 1 ms MPRT får du glatte bevægelser og præcis respons i actionspil. IPS-panelet leverer brede betragtningsvinkler på 178° og naturtro farver med 99 % sRGB, så billederne står skarpt i 1.920 × 1.080.Perfekt til konkurrencenSkærmen understøtter både NVIDIA G-SYNC Compatible og AMD FreeSync, der reducerer tearing og hakken. HDR10 og en typisk lysstyrke på 250 cd/m² giver bedre kontrast i understøttede spil og film. Den matte, anti-refleks overflade og flade skærm gør den behagelig at bruge i mange timer, mens Low Blue Light og flimmerfri teknologi hjælper med at skåne øjnene.Nem opsætning til dit setupTilslut hurtigt via DisplayPort 1.4 eller HDMI og brug hovedtelefonudgangen til lyd. Skærmen har kabelhåndtering, kan vippes og monteres på væg med 100 × 100 mm VESA. Strømeffektiv drift og kompakte mål gør den oplagt til skrivebordet eller som sekundær skærm.Skærmstørrelse: 24" / 61 cmOpløsning: 1.920 × 1.080 (16:9)Panel: IPS, LCD med Edge LEDOpdateringshastighed: 144 HzResponstid: 1 ms MPRT (5 ms GTG)Lysstyrke: 250 cd/m²Kontrastforhold: 1.500:1Farver: 16,7 mio., sRGB 99 %HDR: HDR10Synsvinkler: 178°/178°Overflade: Mat, anti-refleksSync: NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSyncTilslutninger: 1× DisplayPort 1.4, 1× HDMI, hovedtelefonudgangVESA: 100 × 100 mm, vægmonterbarMål med stander (H × B × D): 41,2 × 53,94 × 22 cmVægt: 3,3 kg (med stander), 2,4 kg (uden)Strøm: 100–240 V, 50/60 Hz; standby 0,3 WFarve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Vægt: 6.45g
EAN: 8806096571583
Varenr.: 1941314
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm LG UltraGear 24G411A-B 24" Full HD IPS 144 Hz
-13%809 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG UltraGear 24G411A-B 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 24G411A-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 24G411A-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK637 kr637 krKøb
2Proshop DK637 kr676 krKøb
3Boligcenter DK789 kr789 krKøb
4Vivas DK809 kr888 krKøb
5Ultrashop819 kr819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraGear 24G411A-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz

PriceData har fulgt prisen på LG UltraGear 24G411A-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz i 177 dage. Laveste pris i perioden er 593 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 694 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 634 kr.

Den nuværende pris på 637 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for LG UltraGear 24G411A-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for LG UltraGear 24G411A-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026637 kr18 kr (3%)
1. jun. 2026619 kr18 kr (3%)
31. maj 2026637 kr18 kr (3%)
27. maj 2026619 kr3 kr (0%)
26. maj 2026622 kr5 kr (1%)
23. maj 2026617 kr2 kr (0%)
17. maj 2026619 kr3 kr (0%)
14. maj 2026622 kr3 kr (0%)
28. apr. 2026619 kr47 kr (7%)
27. apr. 2026666 kr19 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret