Gå til hovedindhold

iiyama ProLite XB2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570125852
Pris fra 1.297 krtil 1.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 522 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.225 kr 18. apr.

Sammenlign priser på iiyama ProLite XB2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1297 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite XB2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz
1.297 kr
Til butik
iiyama ProLite XB2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz billede

Produktinformation

iiyama ProLite XB2797HSU-B1 - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - sort, mat

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: XB2797HSU-B1
EAN: 4948570125852
Varenr.: 1003829577
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" iiyama ProLite XB2797HSU-B1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27"
1.347 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iiyama ProLite XB2797HSU-B1 27" IPS skærm - HDMI, DisplayPort, USB‑C
-5%1.799 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
iiyama ProLite XB2797HSU-B1 27" IPS skærm - HDMI, DisplayPort, USB‑C billede

Produktinformation

Alsidig 27" IPS skærm til arbejde og studieiiyama ProLite XB2797HSU-B1 er en 27" IPS skærm designet til skarp og stabil billedkvalitet i hverdagen. IPS-panelet giver bred betragtningsvinkel og naturtro farver, som gør den velegnet til kontoropgaver, browsing og indholdsskabelse. Med både HDMI, DisplayPort og USB‑C får du fleksibel tilslutning til bærbar og stationær computer.Praktisk til moderne arbejdspladsSkærmen i 16:9-format passer perfekt til multitasking og dokumentarbejde. De mange porte gør det let at koble flere enheder på tværs af hjemmekontor og kontorlandskab, så du kan arbejde mere effektivt.Skærmstørrelse: 27" (68,6 cm)Paneltype: IPSFormat: 16:9Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB‑CModel: ProLite XB2797HSU-B1...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme
Vægt: 33.3g
EAN: 4948570125852
Varenr.: 2163717
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iiyama ProLite XB2797HSU-B1 27" IPS skærm - HDMI, DisplayPort, USB‑C
-5%1.819 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite XB2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite XB2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.297 kr1.297 krKøb
2Proshop DK1.347 kr1.347 krKøb
3Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
4Vivas DK1.819 kr3.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite XB2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite XB2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz i 134 dage. Laveste pris i perioden er 1.225 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 1.603 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.349 kr.

Den nuværende pris på 1.297 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for iiyama ProLite XB2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for iiyama ProLite XB2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.297 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.298 kr2 kr (0%)
26. maj 20261.300 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.299 kr42 kr (3%)
6. maj 20261.257 kr8 kr (1%)
1. maj 20261.265 kr17 kr (1%)
30. apr. 20261.248 kr8 kr (1%)
29. apr. 20261.256 kr8 kr (1%)
22. apr. 20261.248 kr23 kr (2%)
18. apr. 20261.225 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret