Gå til hovedindhold

iiyama ProLite X2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570125845
Pris fra 1.085 krtil 1.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 634 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 950 kr 17. apr.

Sammenlign priser på iiyama ProLite X2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1085 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite X2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz
1.085 kr
Til butik
iiyama ProLite X2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz billede

Produktinformation

iiyama ProLite X2797HSU-B1 - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - mat sort

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: X2797HSU-B1
EAN: 4948570125845
Varenr.: 1003829575
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" iiyama ProLite X2797HSU-B1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27"
1.254 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Iiyama ProLite X2797HSU-B1 27" IPS skærm - Full HD, HDMI/DisplayPort, USB-hub
1.699 kr
Til butik
Iiyama ProLite X2797HSU-B1 27" IPS skærm - Full HD, HDMI/DisplayPort, USB-hub billede

Produktinformation

Fordele ved 27" IPS skærm til kontor og studieIiyama ProLite X2797HSU-B1 giver dig en stor 27" arbejdsflade med IPS-panel for klare farver og stabile betragtningsvinkler - perfekt til kontoropgaver, skolearbejde og multimedia. Den slanke kant gør det nemt at fokusere på indholdet og giver et stilrent setup på skrivebordet.Alsidige tilslutninger og indbygget lydSkærmen understøtter 1920 × 1080 opløsning (Full HD) og er udstyret med HDMI og DisplayPort, så du nemt kan tilslutte pc eller laptop. En integreret USB-hub (2x USB) gør det bekvemt at koble tilbehør som mus, tastatur eller USB-nøgler, og de indbyggede højttalere 2 × 2 W giver lyd til videomøder og videoer uden ekstra udstyr.Velegnet til hjemme- og firmakontorDen slanke ramme og rene sorte finish passer ind i ethvert miljø. En god løsning til produktivitet, regneark, e-mail og daglig brug, hvor pålidelig billedkvalitet og enkle tilslutninger er i fokus.Skærmstørrelse: 27" (68,6 cm)Paneltype: IPSOpløsning: 1920 × 1080 (16:9)Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, 2 × USBHøjttalere: 2 × 2 WDesign: Slank ramme...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme
Vægt: 33.3g
EAN: 4948570125845
Varenr.: 2120089
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Iiyama ProLite X2797HSU-B1 27" IPS skærm - Full HD, HDMI/DisplayPort, USB-hub
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite X2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite X2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.085 kr1.085 krKøb
2Proshop DK1.254 kr1.254 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr2.918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite X2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite X2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz i 134 dage. Laveste pris i perioden er 950 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 1.327 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.151 kr.

Den nuværende pris på 1.085 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for iiyama ProLite X2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for iiyama ProLite X2797HSU-B1 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 120Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.085 kr2 kr (0%)
22. apr. 20261.087 kr56 kr (5%)
20. apr. 20261.143 kr3 kr (0%)
19. apr. 20261.140 kr190 kr (20%)
17. apr. 2026950 kr190 kr (17%)
10. apr. 20261.140 kr2 kr (0%)
7. apr. 20261.142 kr2 kr (0%)
3. apr. 20261.140 kr53 kr (5%)
1. apr. 20261.087 kr2 kr (0%)
11. mar. 20261.085 kr42 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret