Gå til hovedindhold

LG 27BA550-B 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096097717
Pris fra 1.262 krtil 1.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 557 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.007 kr 18. mar.

Sammenlign priser på LG 27BA550-B 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1262 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 27BA550-B 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz
1.262 kr
Til butik
LG 27BA550-B 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

LG 27BA550-B - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 27BA550-B.AEUQ
EAN: 8806096097717
Varenr.: 1002235953
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" LG 27BA550-B - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
1.269 kr
Til butik
27" LG 27BA550-B - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

LG 27BA550-B monitor kombinerer præcise farver og ergonomisk justerbarhed til produktivt kontor- og kreativt arbejde, med IPS-panel for ensartede betragtningsvinkler. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, VGA, USB 2.0/3.0 hub Særlige funktioner: USB hub; Flicker Safe; Reader Mode; 99% sRGB; Højde-, pivot-, dreje- og tilt-justeringer Justerbart stativ, bred farvedækning og alsidig tilslutning sikrer behagelige, farvenøjagtige og problemfri arbejdsforløb under lange kontorseancer og kreative opgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27BA550-B
EAN: 8806096097717
Varenr.: 3291939
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg 27ba550-b 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
1.274 kr
Til butik
Lg 27ba550-b 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz billede

Produktinformation

Klare, ensartede farver over brede betragtningsvinkler med IPS FHD-display 99 % sRGB og Super+ Resolution leverer nøjagtige og skarpere billeder 100 Hz opdateringshastighed og 5 ms GTG reducerer bevægelsesslør og hak Indbyggede højttalere, hovedtelefonudgang og flere porte forenkler opsætningen Ergonomisk stander med pivot, swivel, tilt og 150 mm højdejustering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 27BA550-B
EAN: 8806096097717
Varenr.: 5020074633
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" LG 27BA550-B - Full HD IPS, 100 Hz, sort
1.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" LG 27BA550-B - Full HD IPS, 100 Hz, sort
1.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 27BA550-B 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 27BA550-B 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.262 kr1.262 krKøb
2Proshop DK1.269 kr1.269 krKøb
3Dustin DK1.274 kr1.360,25 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Vivas DK1.819 kr1.988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 27BA550-B 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz

PriceData har fulgt prisen på LG 27BA550-B 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz i 187 dage. Laveste pris i perioden er 978 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 1.309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.193 kr.

Den nuværende pris på 1.262 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for LG 27BA550-B 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for LG 27BA550-B 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.262 kr8 kr (1%)
27. maj 20261.270 kr10 kr (1%)
25. maj 20261.260 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.261 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.269 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.260 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.269 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.260 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.261 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.260 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret