Gå til hovedindhold

LG 24BA550-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096097656
Pris fra 1.061 krtil 1.389 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 328 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 936 kr 12. mar.

Sammenlign priser på LG 24BA550-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1061 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg 24ba550-b 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
-0%1.061 kr
Før 1.061,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lg 24ba550-b 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz billede

Produktinformation

23,8 tommer IPS, FHD (1920 x 1080) leverer klare, ensartede farver 99 % sRGB og 1300:1-kontrast for pålidelig farvenøjagtighed 100 Hz opdateringsfrekvens og 5 ms responstid mindsker bevægelsesslør for mere flydende billeder Indbyggede 2 x 4 W højttalere, hovedtelefonudgang og USB-hub forenkler møder Aftageligt stativ med pivot, drejning, vippefunktion og 110 mm højdejustering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 24BA550-B
EAN: 8806096097656
Varenr.: 5020074623
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 24BA550-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz
1.072 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" LG 24BA550-B - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
1.230 kr
Til butik
24" LG 24BA550-B - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

LG 24BA550-B monitor leverer pålidelig produktivitet og kreativt arbejde med et IPS-panel for præcise farver og brede betragtningsvinkler. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutning: HDMI, DisplayPort, VGA, USB 3.0 hub, USB 2.0 hub Særlige funktioner: 99% sRGB; 3-side Borderless Design; Højde, pivot, drejbar, tilt justeringer; USB 3.0 hub; ENERGY STAR; Smart Energy Saving Ergonomiske justeringer, præcise farver og omfattende tilslutningsmuligheder skaber en komfortabel, organiseret arbejdsplads ideel til fokuseret produktivitet og pålidelige kreative opgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 24BA550-B
EAN: 8806096097656
Varenr.: 3289832
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG 24BA550-B 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz
1.319 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm LG 23,8" Full HD IPS 100 Hz - 24BA550-B (sort)
-14%1.369 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm LG 23,8" Full HD IPS 100 Hz - 24BA550-B (sort)
-14%1.389 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 24BA550-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 24BA550-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK1.061 kr1.147,25 krKøb
2CompuMail DK1.072 kr1.072 krKøb
3Proshop DK1.230 kr1.230 krKøb
4Ultrashop1.319 kr1.319 krKøb
5Boligcenter DK1.369 kr1.369 krKøb
6Vivas DK1.389 kr1.478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 24BA550-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz

PriceData har fulgt prisen på LG 24BA550-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz i 176 dage. Laveste pris i perioden er 860 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 1.138 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.032 kr.

Den nuværende pris på 1.061 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for LG 24BA550-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for LG 24BA550-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.061 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.062 kr62 kr (6%)
7. maj 20261.124 kr44 kr (4%)
2. maj 20261.080 kr44 kr (4%)
1. maj 20261.124 kr44 kr (4%)
30. apr. 20261.080 kr34 kr (3%)
29. apr. 20261.114 kr34 kr (3%)
25. apr. 20261.080 kr44 kr (4%)
22. apr. 20261.124 kr44 kr (4%)
17. apr. 20261.080 kr45 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret