Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision E24-40 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0198156755582
Pris fra 893 krtil 1.079 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 812 kr 21. maj

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision E24-40 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 893 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision E24-40 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz
893 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision E24-40 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision E24-40 - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - ravnsort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 64BAMAT1EU
EAN: 0198156755582
Varenr.: 1003320256
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Lenovo ThinkVision E24-40 - 1920x1080 (FHD) - 100 Hz - IPS
893 kr
Til butik
24" Lenovo ThinkVision E24-40 - 1920x1080 (FHD) - 100 Hz - IPS billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision E24-40 monitor leverer pålidelig produktivitetsydelse med et IPS-panel for konsistente farver og brede betragtningsvinkler. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 × 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 100 Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: 99 % sRGB; Indbyggede 2 × 2 W højttalere; LTPS ergonomisk stander med kabelstyring; TCO Certified Edge Justerbar ergonomi, præcise farver og indbyggede højttalere gør lange arbejdsdage mere behagelige og lader dig gennemgå indhold og deltage i opkald uden ekstra udstyr.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 64BAMAT1EU
EAN: 0198156755582
Varenr.: 3396849
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 24" Lenovo ThinkVision E24-40 Fuld HD IPS, 100 Hz, sort
-23%969 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 24" Lenovo ThinkVision E24-40 Fuld HD IPS, 100 Hz, sort billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision E24-40. Skærm diagonal: 60,5 cm (23.8"), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Skærmteknologi: LCD, Responstid: 6 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: SortDisplayAntirefleksskærm: JaBerøringsskærm: IngenFarvedybde: 8 BitFarveområde: 99%HD-type: Fuld HDKontrastforhold (dynamisk): 3000000:1Kontrastforhold (typisk): 1300:1LED-baggrundsbelysning: JaMaksimal opdateringshastighed: 100 HzNaturligt aspektforhold: 16:9Paneltype: IPSPixel pitch: 02745 x 02745 mmPixeltæthed: 92 ppiResponstid: 6 msResponstid (hurtig): 4 msSkærm diagonal: 60,5 cm (23.8")Skærm form: FladSkærmens lysstyrke (typisk): 250 cd/m²Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixelSkærmteknologi: LCDsRGB-dækning (typisk): 99%Synlig størrelse, horisontal: 53,5 cmSynlig størrelse, vertikal: 31,3 cmSynsvinkel, horisontal: 178°Synsvinkel, vertikal: 178°Type af baggrundslys: W-LEDVis antal farver: 16.7 millioner farverPræstationAMD FreeSync: IngenLav Blue Light teknologi: Ja

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skærme
Vægt: 6.44g
EAN: 0198156755582
Varenr.: 1844496
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 24" Lenovo ThinkVision E24-40 Fuld HD IPS, 100 Hz, sort
-23%989 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision E24-40 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz
1.079 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision E24-40 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision E24-40 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK893 kr893 krKøb
2Proshop DK893 kr932 krKøb
3Boligcenter DK969 kr969 krKøb
4Vivas DK989 kr1.058 krKøb
5Ultrashop1.079 kr1.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision E24-40 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision E24-40 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz i 181 dage. Laveste pris i perioden er 812 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 1.023 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 918 kr.

Den nuværende pris på 893 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Lenovo ThinkVision E24-40 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Lenovo ThinkVision E24-40 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026893 kr51 kr (6%)
27. maj 2026842 kr11 kr (1%)
23. maj 2026831 kr19 kr (2%)
21. maj 2026812 kr12 kr (1%)
20. maj 2026824 kr18 kr (2%)
14. maj 2026842 kr1 kr (0%)
5. maj 2026841 kr1 kr (0%)
3. maj 2026842 kr25 kr (3%)
2. maj 2026867 kr12 kr (1%)
1. maj 2026879 kr18 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret