Gå til hovedindhold

LG Electronics LG 24BA560-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz

LG ElectronicsComputer – tilbehørEAN: 8806096015384
Pris fra 1.177 krtil 1.799 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 622 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LG 24BA560-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1177 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 24BA560-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz
1.177 kr
Til butik
LG 24BA560-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

LG 24BA560-B - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 24BA560-B.AEUQ
EAN: 8806096015384
Varenr.: 1002235951
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg 24ba560-b 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
-0%1.186 kr
Før 1.186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lg 24ba560-b 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz billede

Produktinformation

23,8" Full HD IPS-skærm viser nøjagtige farver fra brede betragtningsvinkler 100 Hz opdateringshastighed og 5 ms responstid mindsker hak, så arbejdsgange bliver mere flydende Indbyggede 2 x 4 W-højttalere og hovedtelefonstik forenkler webopkald og medieafspilning USB-C samt HDMI, DisplayPort og en USB-hub gør det nemt at tilslutte enheder Ergonomisk stativ med højde-, pivot-, vippe- og drejejusteringer, der sikrer komfortabel brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 24BA560-B
EAN: 8806096015384
Varenr.: 5020074624
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG 24BA560-B 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz
1.799 kr
Til butik
LG 24BA560-B 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

LG 24BA560-B 24" Full HD Skærm Oplev en imponerende visuel præstation med LG 24BA560-B, en 24-tommers skærm designet til både arbejde og underholdning. Med en opløsning på 1920 x 1080 pixels får du krystalklare billeder, som sikrer, at hver detalje træder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: TV & Lyd
EAN: 8806096015384
Varenr.: 86678

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 24BA560-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 24BA560-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.177 kr1.177 krKøb
2Dustin DK1.186 kr1.272,25 krKøb
3Ultrashop1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 24BA560-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz

PriceData har fulgt prisen på LG 24BA560-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz i 174 dage. Laveste pris i perioden er 930 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 1.270 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.127 kr.

Den nuværende pris på 1.177 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LG 24BA560-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LG 24BA560-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.177 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.178 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.177 kr87 kr (7%)
12. maj 20261.264 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.265 kr2 kr (0%)
7. maj 20261.267 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.268 kr2 kr (0%)
5. maj 20261.270 kr171 kr (16%)
13. feb. 20261.099 kr163 kr (17%)
11. feb. 2026936 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret