Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision T27qd-4v - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, 2xDisplayPort, 2xUSB-C - højtalere - formørkelsessort

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0198157434455
Pris fra 3.119 krtil 4.919 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.800 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.910 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision T27qd-4v - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, 2xDisplayPort, 2xUSB-C - højtalere - formørkelsessort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3119 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkVision T27qd-4v - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, 2xDisplayPort, 2xUSB-C - højtalere - formørkelsessort
3.119 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision T27qd-4v - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, 2xDisplayPort, 2xUSB-C - højtalere - formørkelsessort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skærme
Farve: 1
Artikel nr.: 64B8UAT1EU
EAN: 0198157434455
Varenr.: 24652189
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision T27QD-4v 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120 Hz
3.120 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision T27QD-4v 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120 Hz billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T27QD-4v. Skærm diagonal: 68,6 cm (27"), Skærmopløsning: 2560 x 1440 pixel, HD-type: Quad HD, Skærmteknologi: LCD, Responstid: 6 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). Indbygget USB-hub, USB-hub-version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: Sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 64B8UAT1EU
EAN: 0198157434455
Varenr.: 1003530624
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Lenovo ThinkVision T27qd-4v - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS - 100W USB-C
3.120 kr
Til butik
27" Lenovo ThinkVision T27qd-4v - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS - 100W USB-C billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T27qd-4v monitor kombinerer raffineret klarhed og alsidige produktivitetsfunktioner til moderne kontorer, med et IPS-panel for nøjagtige farver. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 120Hz Paneltype: IPS Anslutninger: HDMI, 2x DisplayPort, 2x USB-C med 100W USB-C Power Delivery, Ethernet Særlige funktioner: USB 3.2 Gen 1-hub; Indbygget 5 MP webcam; Human Detection-sensor; Omgivelseslyssensor; 100W USB-C PD; Indbygget Ethernet Velafbalanceret ergonomi, indbygget tilslutning og præcis farvehåndtering passer til samarbejde, videomøder og farvebevidste produktivitetsopgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 64B8UAT1EU
EAN: 0198157434455
Varenr.: 3407829
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision T27qd-4v 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
3.135 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision T27QD-4v 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120 Hz
4.029 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkVision T27QD-4v - 27" skærm til kontor og hjemmearbejde
4.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkVision T27QD-4v - 27" skærm til kontor og hjemmearbejde
4.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T27qd-4v - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, 2xDisplayPort, 2xUSB-C - højtalere - formørkelsessort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T27qd-4v - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, 2xDisplayPort, 2xUSB-C - højtalere - formørkelsessort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.119 kr3.119 krKøb
2CompuMail DK3.120 kr3.120 krKøb
3Proshop DK3.120 kr3.120 krKøb
4Dustin DK3.135 kr3.221,25 krKøb
5Ultrashop4.029 kr4.029 krKøb
6Boligcenter DK4.899 kr4.899 krKøb
7Vivas DK4.919 kr6.118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision T27qd-4v - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, 2xDisplayPort, 2xUSB-C - højtalere - formørkelsessort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision T27qd-4v - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, 2xDisplayPort, 2xUSB-C - højtalere - formørkelsessort i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.910 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 4.868 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.421 kr.

Den nuværende pris på 3.119 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Lenovo ThinkVision T27qd-4v - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, 2xDisplayPort, 2xUSB-C - højtalere - formørkelsessort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Lenovo ThinkVision T27qd-4v - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, 2xDisplayPort, 2xUSB-C - højtalere - formørkelsessort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.119 kr12 kr (0%)
28. maj 20263.131 kr1 kr (0%)
26. maj 20263.132 kr12 kr (0%)
25. maj 20263.144 kr20 kr (1%)
24. maj 20263.164 kr30 kr (1%)
23. maj 20263.194 kr11 kr (0%)
22. maj 20263.205 kr12 kr (0%)
21. maj 20263.217 kr1 kr (0%)
19. maj 20263.218 kr11 kr (0%)
18. maj 20263.229 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret