Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision T27qd-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - formørkelsessort

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0198156756008
Pris fra 2.063 krtil 3.119 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.056 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.058 kr 31. maj

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision T27qd-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - formørkelsessort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2063 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision T27qd-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
2.063 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision T27qd-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T27qd-40 - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - formørkelsessort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 64AAGAT2EU
EAN: 0198156756008
Varenr.: 1003320248
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Lenovo ThinkVision T27qd-40 - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS - 100W USB-C
2.107 kr
Til butik
27" Lenovo ThinkVision T27qd-40 - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS - 100W USB-C billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T27qd-40 leverer produktivt arbejde og klare billeder med IPS-panel og integreret USB-C-docking for enkel tilslutning og skånsom visning. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringshastighed: 120Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C med 100W USB-C Power Delivery, USB 3.2-hub, Ethernet Særlige funktioner: HDR10; TÜV Rheinland Eye Comfort 5-Star; 99% sRGB Alsidig farvenøjagtig skærm med USB-C-docking og ergonomiske justeringsmuligheder, som mindsker øjenbelastning og gør multitasking nemmere i kontor- og kreativt arbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 64AAGAT2EU
EAN: 0198156756008
Varenr.: 3387881
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkVision T27qd-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - formørkelsessort
2.221 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Lenovo 27" skærm ThinkVision T27QD-40
2.314 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision T27qd-40 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
-0%2.536 kr
Før 2.536,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Lenovo ThinkVision T27qd-40 IPS QHD 120 Hz USB-C
-30%2.599 kr
Før 3.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision T27qd-40 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
2.979 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Lenovo ThinkVision T27QD-40 - QHD, IPS, 120 Hz, sort
-20%3.119 kr
Før 3.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T27qd-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - formørkelsessort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T27qd-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - formørkelsessort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.063 kr2.063 krKøb
2Proshop DK2.107 kr2.107 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.221 kr2.221 krKøb
4Komplett DK2.314 kr2.314 krKøb
5Dustin DK2.536 kr2.622,25 krKøb
6Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
7Ultrashop2.979 kr2.979 krKøb
8Vivas DK3.119 kr4.318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision T27qd-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - formørkelsessort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision T27qd-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - formørkelsessort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.058 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 2.677 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.361 kr.

Den nuværende pris på 2.063 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Lenovo ThinkVision T27qd-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - formørkelsessort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Lenovo ThinkVision T27qd-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - formørkelsessort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.063 kr5 kr (0%)
31. maj 20262.058 kr44 kr (2%)
30. maj 20262.102 kr126 kr (6%)
29. maj 20262.228 kr42 kr (2%)
28. maj 20262.186 kr73 kr (3%)
27. maj 20262.259 kr29 kr (1%)
9. apr. 20262.230 kr27 kr (1%)
25. mar. 20262.257 kr260 kr (10%)
24. mar. 20262.517 kr260 kr (12%)
27. feb. 20262.257 kr63 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret