Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision T27UD-40 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0198156725981
Pris fra 2.999 krtil 3.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 920 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.943 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision T27UD-40 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2999 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision T27UD-40 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
2.999 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision T27UD-40 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T27UD-40 - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - DisplayHDR 10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - formørkelsessort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 64AFGAT2EU
EAN: 0198156725981
Varenr.: 1003320250
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Lenovo ThinkVision T27UD-40 - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS
3.043 kr
Til butik
27" Lenovo ThinkVision T27UD-40 - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T27UD-40 monitor leverer præcis farvegengivelse og fleksibel docking til professionel produktivitet, med IPS-clarity og øjenbeskyttelse. Størrelse: 27" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C, Ethernet, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: HDR10; DisplayHDR 10; TÜV Eyesafe 2.0; USB-C docking; 99% sRGB HDR-understøttelse, bred farvedækning og indbygget USB-C docking gør multitasking enklere og sikrer behagelige, farvenøjagtige resultater i kontor- og kreative arbejdsgange.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 64AFGAT2EU
EAN: 0198156725981
Varenr.: 3396397
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkVision T27UD-40 27" 4K IPS skærm - HDMI/DisplayPort/USB-C, 60 Hz
-26%3.499 kr
Før 4.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo ThinkVision T27UD-40 27" 4K IPS skærm - HDMI/DisplayPort/USB-C, 60 Hz billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T27UD-40 - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - DisplayHDR 10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - formørkelsessortBring din produktivitet op på et helt nyt niveau med krystalklare billeder på den store 27" skærm med UHD-opløsning. Beskyt dine øjne mod belastning af øjnene med Eyesafe-certificering 2.0 fra TÜV Rheinland, mens du får arbejdet udført med bekvemmelighed med skærmens dockingløsning og USB-hub.GenereltBacklight-teknologi: WLEDDiagonal størrelse: 27"Dimensioner (B x D x H): 61.34 cm x 19.5 cm x 53.91 cm - med stander (højeste position)Egenskaber: 10-bit(8-bit + FRC) Color Depth2 mm kant (side)Smart Power-teknologiNatural Low Blue Light-teknologimodulær kamerasupport4-sidet ultra-tyndEnergiklasse: Klasse EEnergiklasse (HDR): Klasse GEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2273993Farve: FormørkelsessortFarve support: 1,07 milliarder farverFarvespektrum: 99% BT.709, 99% sRGBFormatforhold: 16:9HDR-certificering: DisplayHDR 10HDR-format: HDR10Indbygget udstyr: USB 3.2 Gen 1 hubKontrastforhold: 1500:1 / 3000000:1 (dynamisk)Lodret opdateringshastighed: 48 - 60 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 350 cd/m²Paneltype: IPSPixel Pitch: 0.1554 mmPixel pr. tomme: 163Responstid: 4 ms (ekstrem), 6 ms (normal)

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skærme
Vægt: 10g
EAN: 0198156725981
Varenr.: 2031011
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision T27ud-40 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
-14%3.499 kr
Før 4.060,51 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkVision T27UD-40 27" 4K IPS skærm - HDMI/DisplayPort/USB-C, 60 Hz
-25%3.519 kr
Før 4.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision T27UD-40 27 IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
3.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T27UD-40 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T27UD-40 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.999 kr2.999 krKøb
2Proshop DK3.043 kr3.043 krKøb
3Boligcenter DK3.499 kr3.499 krKøb
4Dustin DK3.499 kr3.585,25 krKøb
5Vivas DK3.519 kr3.569 krKøb
6Ultrashop3.919 kr3.919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision T27UD-40 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision T27UD-40 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.943 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 3.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.163 kr.

Den nuværende pris på 2.999 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Lenovo ThinkVision T27UD-40 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Lenovo ThinkVision T27UD-40 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.999 kr33 kr (1%)
21. maj 20263.032 kr52 kr (2%)
20. maj 20263.084 kr41 kr (1%)
19. maj 20263.043 kr3 kr (0%)
18. maj 20263.040 kr8 kr (0%)
17. maj 20263.032 kr85 kr (3%)
16. maj 20263.117 kr33 kr (1%)
15. maj 20263.084 kr33 kr (1%)
14. maj 20263.117 kr11 kr (0%)
12. maj 20263.128 kr96 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret