Gå til hovedindhold

ASUS ProArt PA279CRV 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

AsusComputer – tilbehørEAN: 4711081951506
Pris fra 3.297 krtil 4.786 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.489 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.197 kr 29. mar.

Sammenlign priser på ASUS ProArt PA279CRV 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3297 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ProArt PA279CRV 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
3.297 kr
Til butik
ASUS ProArt PA279CRV 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

ASUS ProArt PA279CRV - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - højtalere

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM08E0-B01K70
EAN: 4711081951506
Varenr.: 1001084652
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" ASUS ProArt PA279CRV - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS
3.361 kr
Til butik
27" ASUS ProArt PA279CRV - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

ASUS ProArt PA279CRV monitor leverer farvenøjagtig HDR-gengivelse til professionelle videoredaktører og kreative med et IPS-panel. Størrelse: 27" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutning: 2x HDMI, 2x DisplayPort, USB-C, USB 3.2 Særlige funktioner: Calman verified; Fabriksjusteret (Delta E); 99% DCI-P3; 99% Adobe RGB; HDR10 Præcis farvegengivelse, HDR-understøttelse og fleksibel tilslutning effektiviserer farvekritisk redigering og arbejdsflow med flere kilder for professionelle.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM08E0-B01K70
EAN: 4711081951506
Varenr.: 3175124
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Proart Pa279crv 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
3.399 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS 27" 4K skærm ProArt PA279CRV
3.590 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4K skærm ASUS ProArt PA279CRV 27" IPS HDR
-16%4.299 kr
Før 5.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4K skærm ASUS ProArt PA279CRV 27" IPS HDR
-16%4.319 kr
Før 5.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ProArt PA279CRV 27 IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
4.369 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS ProArt PA279CRV 27" skærm
4.786 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ProArt PA279CRV 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ProArt PA279CRV 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.297 kr3.297 krKøb
2Proshop DK3.361 kr3.361 krKøb
3Dustin DK3.399 kr3.485,25 krKøb
4Komplett DK3.590 kr3.590 krKøb
5Boligcenter DK4.299 kr4.299 krKøb
6Vivas DK4.319 kr4.408 krKøb
7Ultrashop4.369 kr4.369 krKøb
8Teknikproffset DK4.786 kr4.855 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ProArt PA279CRV 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

PriceData har fulgt prisen på ASUS ProArt PA279CRV 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.197 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 3.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.320 kr.

Den nuværende pris på 3.297 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for ASUS ProArt PA279CRV 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for ASUS ProArt PA279CRV 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.297 kr11 kr (0%)
28. maj 20263.308 kr11 kr (0%)
27. maj 20263.297 kr35 kr (1%)
26. maj 20263.332 kr23 kr (1%)
25. maj 20263.309 kr11 kr (0%)
24. maj 20263.298 kr34 kr (1%)
23. maj 20263.332 kr42 kr (1%)
8. maj 20263.290 kr22 kr (1%)
7. maj 20263.268 kr11 kr (0%)
6. maj 20263.279 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret