Gå til hovedindhold

BenQ PD3205UA 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

BenQComputer – tilbehørEAN: 4718755090394
Pris fra 5.212 krtil 6.379 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.167 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.170 kr 22. apr.

Sammenlign priser på BenQ PD3205UA 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5212 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BenQ PD3205UA 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
5.212 kr
Til butik
BenQ PD3205UA 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

BenQ PD3205UA - LED-skærm - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Artikel nr.: 9H.LKGLA.TPE
EAN: 4718755090394
Varenr.: 1001153613
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Benq Pd3205ua 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
5.374 kr
Til butik
Benq Pd3205ua 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz billede

Produktinformation

31,5" 4K IPS-panel leverer præcise farver med 99 % sRGB-dækning Hardwarekalibrering samt CalMAN- og Pantone-certificering sikrer korrekte farver USB-C med 65 W effekt og Thunderbolt 3 muliggør docking med ét enkelt kabel Indbygget KVM og USB-hub lader dig skifte mellem systemer og dele enheder Ergonomisk aftagelig arm giver 150 mm højde samt tilt- og drejejustering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 9H.LKGLA.TPE
EAN: 4718755090394
Varenr.: 5011352906
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" BenQ PD3205UA - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - KVM switch
5.678 kr
Til butik
32" BenQ PD3205UA - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - KVM switch billede

Produktinformation

BenQ PD3205UA monitor leverer præcis farvegengivelse og skarp detalje til kreative fagfolk og multitaskere med sit 32" IPS-panel. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringshastighed: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C Særlige funktioner: USB hub; KVM switch; Flicker-Free; Low Blue Light; 99% Rec 709; 99% sRGB Præcise farver, ergonomiske justeringer og alsidig tilslutning forbedrer arbejdsgangen og komforten ved lange kreative sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 9H.LKGLA.TPE
EAN: 4718755090394
Varenr.: 3164675
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BenQ PD3205UA 32 IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
6.379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BenQ PD3205UA 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BenQ PD3205UA 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.212 kr5.212 krKøb
2Dustin DK5.374 kr5.460,25 krKøb
3Proshop DK5.678 kr5.678 krKøb
4Ultrashop6.379 kr6.379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BenQ PD3205UA 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

PriceData har fulgt prisen på BenQ PD3205UA 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz i 181 dage. Laveste pris i perioden er 5.123 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 6.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.248 kr.

Den nuværende pris på 5.212 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for BenQ PD3205UA 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for BenQ PD3205UA 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20265.212 kr7 kr (0%)
9. maj 20265.219 kr9 kr (0%)
8. maj 20265.210 kr2 kr (0%)
7. maj 20265.212 kr5 kr (0%)
6. maj 20265.207 kr5 kr (0%)
5. maj 20265.212 kr5 kr (0%)
3. maj 20265.207 kr6 kr (0%)
2. maj 20265.213 kr2 kr (0%)
29. apr. 20265.215 kr40 kr (1%)
25. apr. 20265.175 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret