Gå til hovedindhold

31.5" BenQ RD320UA - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch

BenQComputer – tilbehørEAN: 4718755094415
Pris fra 5.943 krtil 6.499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 556 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.889 kr 26. mar.

Sammenlign priser på 31.5" BenQ RD320UA - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5943 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BenQ RD320UA 31.5" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
5.943 kr
Til butik
BenQ RD320UA 31.5" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

BenQ RD320UA - LED-skærm - 31.5" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 400 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Artikel nr.: 9H.LMTLA.TBE
EAN: 4718755094415
Varenr.: 1002547036
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
31.5" BenQ RD320UA - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch
5.999 kr
Til butik
31.5" BenQ RD320UA - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

BenQ RD320UA monitor leverer levende HDR-billeder og præcis farvegengivelse til kreativt arbejde og produktivitet på et IPS-panel. Størrelse: 31.5" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: KVM switch; HDR10; DisplayHDR 400; Flicker-Free; Low Blue Light Plus; Picture-by-Picture (PBP) Præcis farvegengivelse, HDR, ergonomiske justeringer og omfattende tilslutningsmuligheder gør kreative workflows og multitasking mere effektive og mindsker øjenbelastning ved lange arbejdsperioder.

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 9H.LMTLA.TBE
EAN: 4718755094415
Varenr.: 3319418
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Benq Rd320ua 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
6.499 kr
Til butik
Benq Rd320ua 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz billede

Produktinformation

31.5" 4K IPS Nano Matte-panel leverer skarpe, lavreflekterende billeder HDR10 og 2000:1 kontrast giver dybere sortniveauer og mere nøjagtige toner Lavt blåt lys, flimmerfri teknologi og Night Hours mindsker øjenbelastning USB-C med 90 W Power Delivery, indbygget KVM og USB 3.2-hub reducerer kabelrod Højde-, hældnings- og drejejusteringer samt VESA-montage gør det nemt at indstille skærmen til en behagelig arbejdsstilling...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 9H.LMTLA.TBE
EAN: 4718755094415
Varenr.: 5020033222

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 31.5" BenQ RD320UA - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 31.5" BenQ RD320UA - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.943 kr5.943 krKøb
2Proshop DK5.999 kr5.999 krKøb
3Dustin DK6.499 kr6.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 31.5" BenQ RD320UA - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch

PriceData har fulgt prisen på 31.5" BenQ RD320UA - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch i 180 dage. Laveste pris i perioden er 5.598 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 6.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.931 kr.

Den nuværende pris på 5.943 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for 31.5" BenQ RD320UA - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for 31.5" BenQ RD320UA - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 20265.943 kr45 kr (1%)
30. apr. 20265.988 kr34 kr (1%)
17. apr. 20265.954 kr5 kr (0%)
16. apr. 20265.949 kr25 kr (0%)
15. apr. 20265.924 kr4 kr (0%)
13. apr. 20265.920 kr19 kr (0%)
10. apr. 20265.939 kr5 kr (0%)
9. apr. 20265.934 kr1 kr (0%)
8. apr. 20265.933 kr4 kr (0%)
3. apr. 20265.937 kr62 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret