Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision T24-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0198155418754
Pris fra 1.083 krtil 1.679 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 596 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.040 kr 29. maj

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision T24-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1083 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision T24-40 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 120Hz
1.083 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision T24-40 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 120Hz billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T24-40 - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 64A4MATXEU
EAN: 0198155418754
Varenr.: 1003051684
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Lenovo ThinkVision T24-40 - 1920x1080 (FHD) - 120Hz - IPS - 15W USB-C
1.083 kr
Til butik
24" Lenovo ThinkVision T24-40 - 1920x1080 (FHD) - 120Hz - IPS - 15W USB-C billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T24-40 monitor leverer glidende produktivitet og klare billeder til kontorarbejde og multitasking, med et IPS-panel for brede betragtningsvinkler og præcise farver. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 120Hz Paneltype: IPS Forbindelsesmuligheder: HDMI 1.4; DisplayPort 1.2; VGA; 3x USB-A 3.2 Gen 1; USB-B 3.2 upstream; USB-C (15W) Særlige funktioner: USB 3.2 Gen 1 hub; TÜV Rheinland Eye Comfort 5-star; TCO 10.0 certificeret; 99% sRGB Ergonomisk højde/vippe/pivot-stander; Dynamisk opdatering 48-120 Hz Ergonomiske indstillinger, reduceret blåt lys og stabil farvegengivelse mindsker øjenbelastning og øger komforten ved lange arbejdsdage.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 64A4MATXEU
EAN: 0198155418754
Varenr.: 3359730
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkVision T24-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort
1.122 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 24" Lenovo ThinkVision T24-40 FHD IPS, 120 Hz, sort
-17%1.249 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 24" Lenovo ThinkVision T24-40 FHD IPS, 120 Hz, sort
-16%1.269 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision T24-40 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 120hz
1.374 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkVision T24-40 LED display 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1.678 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision T24-40 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 120Hz
1.679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T24-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T24-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.083 kr1.083 krKøb
2Proshop DK1.083 kr1.083 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.122 kr1.122 krKøb
4Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
5Vivas DK1.269 kr1.338 krKøb
6Dustin DK1.374 kr1.460,25 krKøb
7Superprice.dk1.678 kr1.678 krKøb
8Ultrashop1.679 kr1.679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision T24-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision T24-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.040 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.221 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.143 kr.

Den nuværende pris på 1.083 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Lenovo ThinkVision T24-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Lenovo ThinkVision T24-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - ravnsort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.083 kr43 kr (4%)
29. maj 20261.040 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.041 kr7 kr (1%)
13. maj 20261.048 kr35 kr (3%)
8. maj 20261.083 kr14 kr (1%)
5. maj 20261.097 kr36 kr (3%)
17. apr. 20261.061 kr13 kr (1%)
1. apr. 20261.048 kr13 kr (1%)
24. mar. 20261.061 kr48 kr (4%)
13. mar. 20261.109 kr48 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret