Gå til hovedindhold

Lenovo Legion 25-10 - LED-skærm - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 320 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - formørkelsessort

LenovoComputerskærmeEAN: 0198158386395
Pris fra 999 krtil 1.329 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 330 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo Legion 25-10 - LED-skærm - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 320 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - formørkelsessort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
25" Lenovo Legion 25-10 - 1920x1080 (FHD) - 320Hz - IPS
-29%999 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
25" Lenovo Legion 25-10 - 1920x1080 (FHD) - 320Hz - IPS billede

Produktinformation

Lenovo Legion 25-10 monitor leverer ultra-jævn kompetitivt gameplay med IPS-klare billeder for hurtig, præcis gengivelse. Størrelse: 25" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 320Hz Paneltype: IPS Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium; NVIDIA G-SYNC Compatible; HDR10; 99% sRGB Adaptive sync-kompatibilitet og lav latenstid sikrer screen tearing-fri, præcis gameplay og levende farver til fokuserede, konkurrencedygtige sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 67D4GAC3EU
EAN: 0198158386395
Varenr.: 3394313
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Legion 25-10 - LED-skærm - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 320 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - formørkelsessort
1.057 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Legion 25-10 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 320Hz
1.083 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm til gaming Lenovo Legion 23,8" Full HD 240 Hz IPS - sort
-15%1.169 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm til gaming Lenovo Legion 23,8" Full HD 240 Hz IPS - sort
-14%1.189 kr
Før 1.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Legion 25-10 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 320Hz
1.329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Legion 25-10 - LED-skærm - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 320 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - formørkelsessort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Legion 25-10 - LED-skærm - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 320 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - formørkelsessort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK999 kr1.038 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.057 kr1.057 krKøb
3CompuMail DK1.083 kr1.083 krKøb
4Boligcenter DK1.169 kr1.169 krKøb
5Vivas DK1.189 kr1.268 krKøb
6Ultrashop1.329 kr1.329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Legion 25-10 - LED-skærm - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 320 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - formørkelsessort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Legion 25-10 - LED-skærm - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 320 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - formørkelsessort i 125 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.212 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.119 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 68 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Lenovo Legion 25-10 - LED-skærm - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 320 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - formørkelsessort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Lenovo Legion 25-10 - LED-skærm - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 320 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - formørkelsessort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026999 kr61 kr (6%)
22. maj 20261.060 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.069 kr45 kr (4%)
20. maj 20261.114 kr9 kr (1%)
19. maj 20261.123 kr44 kr (4%)
18. maj 20261.079 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.088 kr8 kr (1%)
15. maj 20261.096 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.097 kr9 kr (1%)
12. maj 20261.106 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret