Gå til hovedindhold

Lenovo Legion R45w-30 45 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Skærm - GEEKD.dk

LenovoComputerskærmeEAN: 0196803817638
Pris fra 5.679 krtil 8.998 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 3.319 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.520 kr 22. maj

Sammenlign priser på Lenovo Legion R45w-30 45 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Skærm - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5679 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Legion R45w-30 45" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz
5.679 kr
Til butik
Lenovo Legion R45w-30 45" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz billede

Produktinformation

Lenovo Legion R45w-30 - LED-skærm - kurvet - 45" (44.5" til at se) - 5120 x 1440 @ 165 Hz - VA - 500 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort C

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 67B1GAC3EU
EAN: 0196803817638
Varenr.: 1001346130
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
44.5" Lenovo Legion R45w-30 - 5120x1440 - 165Hz - VA - KVM switch
5.811 kr
Til butik
44.5" Lenovo Legion R45w-30 - 5120x1440 - 165Hz - VA - KVM switch billede

Produktinformation

Lenovo Legion R45w-30 45" buet gamingmonitor leverer ultra-bredt fordybende gameplay med dyb kontrast fra sit VA-panel. Størrelse: 45" Opløsning: 5120 x 1440 Opdateringsfrekvens: 165Hz Paneltype: VA Tilslutning: HDMI, DisplayPort, USB-C, USB 3.2 Gen 1 hub, Gigabit Ethernet Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium Pro; VESA Adaptive-Sync; DisplayHDR 400; KVM switch; natural low blue light technology Bredt synsfelt, høj dynamisk rækkevidde og adaptive sync reducerer screen tearing og bevægelsesslør mens KVM og indbygget hub forenkler multi-enhedsopsætninger til fokuserede spilsessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 67B1GAC3EU
EAN: 0196803817638
Varenr.: 3213769
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lenovo Legion R45w-30 45 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Skærm - GEEKD.dk
6.466 kr
Til butik
Lenovo Legion R45w-30 45 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Forbered dig på at opleve gaming som aldrig før med Lenovo Legion R45w-30, en 45-tommer skærm designet til seriøse gamere og professionelle brugere. Med en imponerende opløsning på 5120 x 1440 pixel i DQHD og en opdateringshastighed på op til 165 Hz, leve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 0196803817638
Varenr.: 49393490526544
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Legion R45w-30 45 VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz
6.989 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo Legion R45w-30 44,5" buet DQHD gaming-skærm 170 Hz
-32%7.099 kr
Før 10.437 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Legion R45w-30 44,5" buet DQHD gaming-skærm 170 Hz
-32%7.120 kr
Før 10.457 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Lenovo Legion R45w-30 computerskærm 113 cm (44.5") 5120 x 1440 pixel DQHD LED Sort
8.998 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Legion R45w-30 45 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Legion R45w-30 45 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.679 kr5.679 krKøb
2Proshop DK5.811 kr5.811 krKøb
3Geekd6.466 kr6.466 krKøb
4Ultrashop6.989 kr6.989 krKøb
5Boligcenter DK7.099 kr7.099 krKøb
6Vivas DK7.120 kr9.169 krKøb
7Superprice.dk8.998 kr8.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Legion R45w-30 45 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Skærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Legion R45w-30 45 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Skærm - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 3.520 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 6.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.444 kr.

Den nuværende pris på 5.679 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 29% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Lenovo Legion R45w-30 45 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Skærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Lenovo Legion R45w-30 45 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 165Hz Skærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20265.679 kr40 kr (1%)
23. maj 20265.719 kr2.199 kr (62%)
22. maj 20263.520 kr879 kr (20%)
5. maj 20264.399 kr1.320 kr (23%)
29. apr. 20265.719 kr36 kr (1%)
26. apr. 20265.755 kr37 kr (1%)
25. apr. 20265.718 kr37 kr (1%)
24. apr. 20265.755 kr37 kr (1%)
23. apr. 20265.718 kr37 kr (1%)
22. apr. 20265.681 kr37 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret