Gå til hovedindhold

LEGO Technic Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing Race Car - GEEKD.dk

LEGOSamleklodserEAN: 5702018067062
Pris fra 798,23 krtil 2.585 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.786,77 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 699 kr 11. apr.

Sammenlign priser på LEGO Technic Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing Race Car - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 798.23 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Technic 42224 Porsche 911 GT3 R REXY AO Racerbil
798,23 kr
Til butik
LEGO Technic 42224 Porsche 911 GT3 R REXY AO Racerbil billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Technic
Farve: 1
Artikel nr.: 42224
EAN: 5702018067062
Varenr.: 25075776
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Technic 42224 Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing-racerbil
824 kr
Til butik
LEGO Technic 42224 Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing-racerbil billede

Produktinformation

Gør dig klar til racerløb med en LEGO® Technic Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing-racerbil. Se de vilde detaljer med dinosaurtema, ligesom på den ikoniske racerbil. Sæt bilen på prøve, brug styringen, og afprøv affjedringen. Kig under motorhjelmen for at se boksermotoren med 6 cylindre, og fyr så op for de synkroniserede luftdonkrafte. Så skal der køres racerløb! T. rex-inspireret byggesæt af en racerbil med dinosaurgrafik til leg og udstilling Styring, affjedring, differentiale, 6-cylindret motor, synkroniserede luftdonkrafte Ha' det sjovt med at bygge og lege, og udstil modellen indtil næste gang Gaveidé til drenge, piger, dinosaurfans og bilentusiaster fra 11 år Find flere sæt i LEGO® Technic sortimentet (sælges separat) for at få flere legeidéer 11+, 1313 dele, 282mm x 456mm x 118mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 42224
EAN: 5702018067062
Varenr.: 3404207
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Technic Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing racerbil 42224
909 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Technic 42224 Porsche 911 GT3 R REXY AO racerbilsbyggesæt
-10%939 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Technic 42224 Porsche 911 GT3 R REXY AO racerbilsbyggesæt
-10%959 kr
Før 1.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
42224 LEGO Technic Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing-racerbil
959,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Technic Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing Race Car - GEEKD.dk
2.585 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Technic Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing Race Car - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Technic Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing Race Car - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK798,23 kr837,23 krKøb
2Proshop DK824 kr863 krKøb
3Komplett DK909 kr909 krKøb
4Boligcenter DK939 kr939 krKøb
5Vivas DK959 kr1.038 krKøb
6Legekæden959,95 kr959,95 krKøb
7Geekd2.585 kr2.585 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Technic Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing Race Car - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO Technic Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing Race Car - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 699 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 848 kr.

Den nuværende pris på 798,23 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for LEGO Technic Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing Race Car - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for LEGO Technic Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing Race Car - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026798,23 kr92,77 kr (10%)
23. maj 2026891 kr76 kr (9%)
16. maj 2026815 kr76 kr (9%)
12. maj 2026891 kr51 kr (6%)
29. apr. 2026840 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026839 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026840 kr19 kr (2%)
21. apr. 2026859 kr160 kr (23%)
11. apr. 2026699 kr160 kr (19%)
28. mar. 2026859 kr44 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret