Gå til hovedindhold

LEGO ® Technic - Fast and Furious Toyota Supr... 42204 - 810 Dele

LEGOSamleklodserEAN: 5702017816272
Pris fra 358 krtil 529,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 171,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 279 kr 11. apr.

Sammenlign priser på LEGO ® Technic - Fast and Furious Toyota Supr... 42204 - 810 Dele og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 358 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Technic 42204 Fast and Furious Toyota Supra MK4
358 kr
Til butik
LEGO Technic 42204 Fast and Furious Toyota Supra MK4 billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Technic
Farve: 1
Artikel nr.: 42204
EAN: 5702017816272
Varenr.: 21802814
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Technic 42204 Fast and Furious Toyota Supra MK4
379 kr
Til butik
LEGO Technic 42204 Fast and Furious Toyota Supra MK4 billede

Produktinformation

Det er tid til lynhurtigt actionsjov med at bygge en af de mest ikoniske biler i filmhistorien! Drøn ind i den spændende Fast and Furious-verden med LEGO® Technic sættet Fast and Furious Toyota Supra MK4. Saml den 6-cylindrede motor, styring og motorhjelm, der kan åbnes. Tjek derefter de 2 NOS-flasker i bagagerummet - ligesom dem, Brian O'Conner brugte i den første Fast and Furious-film. Legetøjssportsvogn med sjove detaljer til fans af Fast and Furious-filmene Et legetøjskøretøj med 6-cylindret motor, 2 NOS-flasker og aftagelig Targa-top Byg sammen og del jeres passion for Fast and Furious-filmene Kreativ gaveidé til drenge og piger, der elsker LEGO® Technic biler LEGO® Technic sæt med byggemodeller omfatter realistiske bevægelser og mekanismer 9+, 810 dele, 262mm x 382mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 42204
EAN: 5702017816272
Varenr.: 3302913
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Technic Fast and Furious Toyota Supra MK4 42204
379 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 42204 Technic Fast and Furious Toyota Supra MK4 - GEEKD.dk
407 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Technic - Hurtig og rasende Toyota Supra MK4 (42204)
453 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Technic Fast & Furious Toyota Supra MK4 (42204)
-6%479 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Technic Fast & Furious Toyota Supra MK4 (42204)
-6%499 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Technic - Fast and Furious Toyota Supr... 42204 - 810 Dele
529,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
42204 LEGO Technic Fast and Furious Toyota Supra MK4
529,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Technic - Fast and Furious Toyota Supr... 42204 - 810 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Technic - Fast and Furious Toyota Supr... 42204 - 810 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK358 kr397 krKøb
2Proshop DK379 kr418 krKøb
3Komplett DK379 kr379 krKøb
4Geekd407 kr407 krKøb
5Teknikproffset DK453 kr512 krKøb
6Boligcenter DK479 kr479 krKøb
7Vivas DK499 kr578 krKøb
8Kids-world.dk529,95 kr529,95 krKøb
9Legekæden529,95 kr529,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Technic - Fast and Furious Toyota Supr... 42204 - 810 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Technic - Fast and Furious Toyota Supr... 42204 - 810 Dele i 176 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 383 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 363 kr.

Den nuværende pris på 358 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for LEGO ® Technic - Fast and Furious Toyota Supr... 42204 - 810 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for LEGO ® Technic - Fast and Furious Toyota Supr... 42204 - 810 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026358 kr7 kr (2%)
25. maj 2026365 kr7 kr (2%)
22. maj 2026358 kr7 kr (2%)
21. maj 2026365 kr14 kr (4%)
5. maj 2026379 kr21 kr (6%)
2. maj 2026358 kr7 kr (2%)
30. apr. 2026365 kr7 kr (2%)
28. apr. 2026358 kr7 kr (2%)
25. apr. 2026365 kr7 kr (2%)
21. apr. 2026358 kr79 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret