Gå til hovedindhold

LEGO Star Wars 75433 Jango Fetts Starship - bygge­sæt (9+)

LEGOSamleklodserEAN: 5702017901237
Pris fra 411 krtil 709 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 298 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 339 kr 28. apr.

Sammenlign priser på LEGO Star Wars 75433 Jango Fetts Starship - bygge­sæt (9+) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 411 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75433 Jango Fetts rumskib
411 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75433 Jango Fetts rumskib billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Star Wars
Farve: 1
Artikel nr.: 75433
EAN: 5702017901237
Varenr.: 24411869
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75433 Jango Fetts rumskib
411 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75433 Jango Fetts rumskib billede

Produktinformation

Tag med Jango Fett, unge Boba Fett og Lama Su på eventyr inspireret af Star Wars: Attack of the Clones™! Kør Jango Fetts seje rumskib i stilling med servicevognen. Hop ind i det dobbelte cockpit med Jango og Boba, og sus afsted. Aktivér knopskyderne, og smid seismiske bomber efter fjender. Og når missionen er fuldført, kan du bruge servicevognen som udstillingsstand til din seje kreation! 3 LEGO® Star Wars™ minifigurer: Jango Fett, unge Boba Fett og Lama Su 4 knopskydere, en funktion til at smide en seismisk bombe og vinger, der roterer vha. tyngdekraft En servicevogn til at flytte rumskibet eller til at bruge som udstillingsstand Star Wars™ gaveidé til drenge, piger og enhver fan fra 9 år Find intuitive 3D-byggevejledninger i LEGO® Builder appen 9+, 707 dele, 262mm x 382mm x 56,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 75433
EAN: 5702017901237
Varenr.: 3340365
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Star Wars™ - Jango Fett’s Starship - GEEKD.dk
479 kr
Til butik
LEGO Star Wars™ - Jango Fett’s Starship - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Tag på mission i galaksen med LEGO Star Wars™ - Jango Fett’s Starship (75433)! Dette byggesæt genskaber Jango Fetts legendariske rumskib fra Star Wars: Attack of the Clones og giver både børn og samlere en autentisk bygge- og legeoplevelse. Rumskibe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017901237
Varenr.: 52141828964688
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Star Wars - Jango Fett's Rumskib 75433 - 707 Dele
519,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
75433 LEGO Star Wars™ Jango Fetts rumskib
549,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Star Wars TM - Jango Fetts stjerneskib (75433)
596 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Star Wars 75433 Jango Fetts Starship - bygge­sæt (9+)
-1%689 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Star Wars 75433 Jango Fetts Starship - bygge­sæt (9+)
-1%709 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars 75433 Jango Fetts Starship - bygge­sæt (9+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars 75433 Jango Fetts Starship - bygge­sæt (9+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK411 kr450 krKøb
2Proshop DK411 kr450 krKøb
3Geekd479 kr479 krKøb
4Kids-world.dk519,95 kr519,95 krKøb
5Legekæden549,95 kr549,95 krKøb
6Teknikproffset DK596 kr655 krKøb
7Boligcenter DK689 kr689 krKøb
8Vivas DK709 kr788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Star Wars 75433 Jango Fetts Starship - bygge­sæt (9+)

PriceData har fulgt prisen på LEGO Star Wars 75433 Jango Fetts Starship - bygge­sæt (9+) i 149 dage. Laveste pris i perioden er 339 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 407 kr.

Den nuværende pris på 411 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LEGO Star Wars 75433 Jango Fetts Starship - bygge­sæt (9+). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LEGO Star Wars 75433 Jango Fetts Starship - bygge­sæt (9+) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026411 kr5 kr (1%)
26. maj 2026416 kr17 kr (4%)
18. maj 2026399 kr2 kr (1%)
14. maj 2026397 kr8 kr (2%)
13. maj 2026389 kr8 kr (2%)
12. maj 2026397 kr58 kr (17%)
28. apr. 2026339 kr60 kr (15%)
26. apr. 2026399 kr17 kr (4%)
17. apr. 2026416 kr13 kr (3%)
5. feb. 2026429 kr20 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret