Gå til hovedindhold

LEGO Star Wars™ - 327th Star Corps Clone Troopers™ Battle Pack - GEEKD.dk

LEGOSamleklodserEAN: 5702017901213
Pris fra 229 krtil 466 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 237 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 199 kr 28. apr.

Sammenlign priser på LEGO Star Wars™ - 327th Star Corps Clone Troopers™ Battle Pack - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75431 Battle Pack med klonsoldater fra 327. stjernekorps
229 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75431 Battle Pack med klonsoldater fra 327. stjernekorps billede

Produktinformation

Tag kommandoen over elite-klonsoldaterne fra 327. stjernekorps i kamp mod superkampdroiderne! Hop ind i cockpittet på AT-RT-gangeren, og tjek fjendens positioner med kikkerten. Bevæbn soldaterne med blastere, en blasterpistol og en blasterriffel. Undvig edderkoppedroiden, og aktivér AT-RT'ens knopskyder og knopskyderen i tårnet. De farlige superkampdroider skal besejres! 4 LEGO® Star Wars™ minifigurer og 3 LEGO figurer af superkampdroider En AT-RT-ganger med knopskyder, en bevægelig edderkoppedroide og et knopskydertårn Udforsk flere LEGO® Star Wars™ Battle Packs (sælges separat) for at udvide legen Star Wars™ gaveidé i enhver anledning til drenge, piger og fans fra 7 år Find intuitive 3D-byggevejledninger i LEGO® Builder appen 7+, 258 elements, 191mm x 205mm x 46mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 75431
EAN: 5702017901213
Varenr.: 3340367
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75431 Battle Pack med klonsoldater fra 327. stjernekorps
249 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Star Wars - Battle Pack Med Klonsoldater 75431 - 258 Dele
349,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
75431 Star Wars™ Battle Pack med klonsoldater fra 327. stjernekorps
349,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Star Wars 75431 - 327th Star Corps Clone Troopers Battle Pack byggesæt
-3%389 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Star Wars 75431 - 327th Star Corps Clone Troopers Battle Pack byggesæt
-2%409 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Star Wars™ - 327th Star Corps Clone Troopers™ Battle Pack - GEEKD.dk
466 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars™ - 327th Star Corps Clone Troopers™ Battle Pack - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars™ - 327th Star Corps Clone Troopers™ Battle Pack - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK229 kr268 krKøb
2CS MEGASTORE DK249 kr288 krKøb
3Kids-world.dk349,95 kr349,95 krKøb
4Legekæden349,95 kr349,95 krKøb
5Boligcenter DK389 kr389 krKøb
6Vivas DK409 kr488 krKøb
7Geekd466 kr466 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Star Wars™ - 327th Star Corps Clone Troopers™ Battle Pack - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO Star Wars™ - 327th Star Corps Clone Troopers™ Battle Pack - GEEKD.dk i 86 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 232 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for LEGO Star Wars™ - 327th Star Corps Clone Troopers™ Battle Pack - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for LEGO Star Wars™ - 327th Star Corps Clone Troopers™ Battle Pack - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026229 kr20 kr (8%)
26. maj 2026249 kr17 kr (7%)
12. maj 2026232 kr33 kr (17%)
28. apr. 2026199 kr50 kr (20%)
9. mar. 2026249 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret